COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bali Eka Jaya

Spoločnosť Bali Eka Jaya patrí medzi najspoľahlivejšie a najvyužívanejšie spoločnosti na Bali vďaka svojej výhodnej doprave za rozumné ceny. Rýchloloď Eka Jaya má motor s pohonom 1 500 koní, čo sa prejavuje v čistej sile pri brázdení hĺbok v okolí ostrova. Bezpečnosť a pohodlie zaručuje 180 jednotlivých sedadiel, od pohodlného posedenia na spodnej palube až po priestranné vonkajšie priestory, z ktorých sa naskytá úchvatný výhľad na okolie.

Starostlivosť o pasažierov je pre ochotný a pracovitý personál prvoradá a to na každej palube našich lodí s potrebných bezpečnostným zariadením. Spoločnosť Bali Eka Jaya zaručuje pohodlné a príjemné plavby medzi obľúbenými turistickými lokalitami, hlavne medzi Bali a ostrovmi Gili, jednými z najprominentnejších lokalít v Indonézii. K dispozícii je vždy plne funkčné WC, požiarny alarm a hasiaci prístroj, ktoré dodávajú pocit extra bezpečia.

Po príchode do prístavov Padang Bai, Gili, Serangan a Lembongan Vám spoločnosť poskytne prepravu minibusom do najpopulárnejších rezortov zdarma.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Bali Eka Jaya, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Bali Eka Jaya na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Bali Eka Jaya s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Všetky trasy Bali Eka Jaya