Bali Eka Jaya
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Bali Eka Jaya

Spoločnosť Bali Eka Jaya patrí medzi najspoľahlivejšie a najvyužívanejšie spoločnosti na Bali vďaka svojej výhodnej doprave za rozumné ceny. Rýchloloď Eka Jaya má motor s pohonom 1 500 koní, čo sa prejavuje v čistej sile pri brázdení hĺbok v okolí ostrova. Bezpečnosť a pohodlie zaručuje 180 jednotlivých sedadiel, od pohodlného posedenia na spodnej palube až po priestranné vonkajšie priestory, z ktorých sa naskytá úchvatný výhľad na okolie.

Starostlivosť o pasažierov je pre ochotný a pracovitý personál prvoradá a to na každej palube našich lodí s potrebných bezpečnostným zariadením. Spoločnosť Bali Eka Jaya zaručuje pohodlné a príjemné plavby medzi obľúbenými turistickými lokalitami, hlavne medzi Bali a ostrovmi Gili, jednými z najprominentnejších lokalít v Indonézii. K dispozícii je vždy plne funkčné WC, požiarny alarm a hasiaci prístroj, ktoré dodávajú pocit extra bezpečia.

Po príchode do prístavov Padang Bai, Gili, Serangan a Lembongan Vám spoločnosť poskytne prepravu minibusom do najpopulárnejších rezortov zdarma.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Bali Eka Jaya, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Bali Eka Jaya na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Bali Eka Jaya s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Na palube Bali Eka Jaya

Všetky trasy Bali Eka Jaya

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.