COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bar - Bari je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Čierna Hora do Taliansko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Bar - Bari

    • 1 Sailing Weekly 11 hr
    • Get price

Trajekty z Bar do Bari

Linka Bar Bari spája Čierna Hora s Taliansko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Jadrolinija. Plavba sa uskutočňuje 1 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 11 hodín.

Doba a frekvencia plavby na trase Bar Bari sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Bar

Bar je pobrežné mesto a dôležitý prístav na juhu Čiernej Hory. K turistickým atrakciám v meste patrí kostol Triconch zo 6. storočia, ktorý je jedným z najstarších pamiatok v tejto oblasti a najstaršia cirkevná stavba v celej krajine. Je to miesto, kde v druhej polovici 12. storočia vznikla kronika kňaza Duklja ("Ljetopis Popa Dukljanina"), najdôležitejšie literárne dielo v stredovekej histórii regiónu. Okrem toho, že je mesto významným prístavom, je tiež vyhľadávanou turistickou destináciou. Bar je dnes moderné veľkomesto, ktoré bolo po druhej svetovej vojne takmer úplne prestavané. Mesto sa vyznačuje modernými budovami a širokými bulvármi.

Čierna Hora sa nachádza sa na pobreží Jadranského mora v juhovýchodnej Európe. Susedí s Chorvátskom na západe, Bosnou a Hercegovinou na severozápade, Srbskom na severovýchode, Kosovom na východe a Albánskom na juhovýchode.

Trajekty z mesta Bar väčšinou premávajú do Bari v Taliansku.