Trajekty z Bar do Bari

Linka Bar Bari spája Čierna Hora s Taliansko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Jadrolinija. Plavba sa uskutočňuje 2 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 7 hodín 30 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Bar Bari sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Bar - Bari

  • Jadrolinija
    • 2 plavby týždenne 7 hod 30 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Bar Bari

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Bar Bari je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Bar

Bar je pobrežné mesto a dôležitý prístav na juhu Čiernej Hory. K turistickým atrakciám v meste patrí kostol Triconch zo 6. storočia, ktorý je jedným z najstarších pamiatok v tejto oblasti a najstaršia cirkevná stavba v celej krajine. Je to miesto, kde v druhej polovici 12. storočia vznikla kronika kňaza Duklja ("Ljetopis Popa Dukljanina"), najdôležitejšie literárne dielo v stredovekej histórii regiónu. Okrem toho, že je mesto významným prístavom, je tiež vyhľadávanou turistickou destináciou. Bar je dnes moderné veľkomesto, ktoré bolo po druhej svetovej vojne takmer úplne prestavané. Mesto sa vyznačuje modernými budovami a širokými bulvármi.

Čierna Hora sa nachádza sa na pobreží Jadranského mora v juhovýchodnej Európe. Susedí s Chorvátskom na západe, Bosnou a Hercegovinou na severozápade, Srbskom na severovýchode, Kosovom na východe a Albánskom na juhovýchode.

Trajekty z mesta Bar väčšinou premávajú do Bari v Taliansku.