Barcos Caribe
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Barcos Caribe

Barcos Caribe je mexická trajektová spoločnosť, ktorá spája populárny ostrov Cozumel v Karibskom mori a zároveň aj obľúbenú destináciu potápačov a prístav Playa del Carmen na východnom pobreží Mexika, južne od Cancúnu.

Cozumel sa nachádza v Národnom parku Arrecifes de Cozumel, ktorý je považovaný za raj pre šnorchlovanie a potápanie a spoločnosť Barcos Caribe vás na tieto brehy pokryté zlatistým pieskom prepraví len za tridsať minút. Skupina investorov z Cozumelu pochopila dôležitosť lepších služieb a vytvorila spoločnosť so sloganom "bližšie k Vám" s cieľom poskytnúť zákazníkom lepší zážitok. Spoločnosť Barcos Caribe ponúka tie najlepšie ceny v regióne, čo jej pomáha stať sa popredným prevádzkovateľom trajektov v celej oblasti, a ponúkať efektívne, bezpečné a pohodlné plavby pre každého cestujúceho.

Barcos Caribe prevádzkuje čisté, štýlové a rýchle katamarány a je preto populárnou voľbou pre miestnych obyvateľov, ako aj turistov. Na palube sú k dispozícii nápoje a občerstvenie a obe lode sa tiež pýšia dolnou palubou s tónovanými oknami, sedadlami v leteckom štýle a klimatizáciou, ako aj vonkajšími priestormi, z ktorých sa naskytá nádherný výhľad na trblietavé vody a karibské západy slnka.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Barcos Caribe, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Barcos Caribe. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Barcos Caribe s inými trajektovými operátormi.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.