Barcos Caribe

Barcos Caribe je mexická trajektová spoločnosť, ktorá spája populárny ostrov Cozumel v Karibskom mori a zároveň aj obľúbenú destináciu potápačov a prístav Playa del Carmen na východnom pobreží Mexika, južne od Cancúnu.

Cozumel sa nachádza v Národnom parku Arrecifes de Cozumel, ktorý je považovaný za raj pre šnorchlovanie a potápanie a spoločnosť Barcos Caribe vás na tieto brehy pokryté zlatistým pieskom prepraví len za tridsať minút. Skupina investorov z Cozumelu pochopila dôležitosť lepších služieb a vytvorila spoločnosť so sloganom "bližšie k Vám" s cieľom poskytnúť zákazníkom lepší zážitok. Spoločnosť Barcos Caribe ponúka tie najlepšie ceny v regióne, čo jej pomáha stať sa popredným prevádzkovateľom trajektov v celej oblasti, a ponúkať efektívne, bezpečné a pohodlné plavby pre každého cestujúceho.

Barcos Caribe prevádzkuje čisté, štýlové a rýchle katamarány a je preto populárnou voľbou pre miestnych obyvateľov, ako aj turistov. Na palube sú k dispozícii nápoje a občerstvenie a obe lode sa tiež pýšia dolnou palubou s tónovanými oknami, sedadlami v leteckom štýle a klimatizáciou, ako aj vonkajšími priestormi, z ktorých sa naskytá nádherný výhľad na trblietavé vody a karibské západy slnka.

Zobraziť viac Zobraziť menej