Batam Fast Ferry
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Batam Fast Ferry

Batam Fast Ferry prevádzkuje trasy spájajúce Singapur a ostrov Batam v Indonézii.

Spoločnosť Batam Fast Ferry bola založená v polovici 80. rokov, kedy začala svoju činnosť s dvomi malými vysokorýchlostných osobnými trajektami, z ktorých každý bol schopný prepraviť asi 60 cestujúcich. V súčasnosti už s 15 plavidlami, Batam Fast Ferry ponúka plavby medzi 6 prístavmi a na 4 trasách a všetkým cestujúcim poskytuje vysoký štandard pohodlia.

Čas plavby medzi Singapurom a ostrovom Batam sa pohybuje medzi 45 a 70 minútami, v závislosti od trasy, s odchodmi každý deň. Všetky trajekty sú moderné, dobre vybavené a zaručujú luxusnú a príjemnú plavbu. Na palube môžete nájsť klimatizované priestory na sedenie, VIP miestnosť, rôzne možnosti na zábavu a bar s občerstvením.

Či už ste na služobnej ceste, dovolenke alebo si len užívate krátky oddych, trajekty Batam Fast sú ideálnym riešením pre návštevu Indonézie, a to v ktoromkoľvek ročnom období.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Batam Fast Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Batam Fast Ferry routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.