COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Batam Fast Ferry

Batam Fast Ferry prevádzkuje trasy spájajúce Singapur a ostrov Batam v Indonézii.

Spoločnosť Batam Fast Ferry bola založená v polovici 80. rokov, kedy začala svoju činnosť s dvomi malými vysokorýchlostných osobnými trajektami, z ktorých každý bol schopný prepraviť asi 60 cestujúcich. V súčasnosti už s 15 plavidlami, Batam Fast Ferry ponúka plavby medzi 6 prístavmi a na 4 trasách a všetkým cestujúcim poskytuje vysoký štandard pohodlia.

Čas plavby medzi Singapurom a ostrovom Batam sa pohybuje medzi 45 a 70 minútami, v závislosti od trasy, s odchodmi každý deň. Všetky trajekty sú moderné, dobre vybavené a zaručujú luxusnú a príjemnú plavbu. Na palube môžete nájsť klimatizované priestory na sedenie, VIP miestnosť, rôzne možnosti na zábavu a bar s občerstvením.

Či už ste na služobnej ceste, dovolenke alebo si len užívate krátky oddych, trajekty Batam Fast sú ideálnym riešením pre návštevu Indonézie, a to v ktoromkoľvek ročnom období.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Batam Fast Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.