Biosfera Express
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Biosfera Express

Biosfera Express je rodinne riadená trajektová spoločnosť so sídlom v La Graciosa na Kanárskych ostrovoch pri západnom pobreží Afriky, ktorá prevádzkuje časté plavby do/z rybárskej dediny Orzola na severnom pobreží ostrova Lanzarote.

Rodina, ktorá prevádzkuje spoločnosť Biosfera Express, sa už dlhé dlho pohybuje v oblasti hlbokomorského rybárskeho priemyslu a má veľa skúseností v námornej plavbe v tejto časti sveta, čo znamená, že si môžete byť istí, že ste v schopných rukách.

Na palube vysokorýchlostných katamaránov so skúseným personálom majú cestujúci vždy zaručenú bezpečnú a príjemnú plavbu.

Na palube plavidiel s kapacitou 250 miest nájdete priestranné salóniky, skvelé hygienické zariadenia, kaviarne a hudobné bary. Na palube lode Cap Menorca si môžete vychutnať aj grilované morské plody a pri tejto lahôdke sa môžete pokochať panoramatickým výhľadom na more. Druhá trajektová loď Badia de Soller má veľkú slnečnú palubu, z ktorej sa môžete pokochať výhľadom na krásne pobrežie Kanárskych ostrovov.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Biosfera Express, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Biosfera Express. Ak je to možné, taktiež porovnáme Biosfera Express s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Na palube Biosfera Express

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatívne spoločnosti a trasy

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.