COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Biosfera Express

Biosfera Express je rodinne riadená trajektová spoločnosť so sídlom v La Graciosa na Kanárskych ostrovoch pri západnom pobreží Afriky, ktorá prevádzkuje časté plavby do/z rybárskej dediny Orzola na severnom pobreží ostrova Lanzarote.

Rodina, ktorá prevádzkuje spoločnosť Biosfera Express, sa už dlhé dlho pohybuje v oblasti hlbokomorského rybárskeho priemyslu a má veľa skúseností v námornej plavbe v tejto časti sveta, čo znamená, že si môžete byť istí, že ste v schopných rukách.

Na palube vysokorýchlostných katamaránov so skúseným personálom majú cestujúci vždy zaručenú bezpečnú a príjemnú plavbu.

Na palube plavidiel s kapacitou 250 miest nájdete priestranné salóniky, skvelé hygienické zariadenia, kaviarne a hudobné bary. Na palube lode Cap Menorca si môžete vychutnať aj grilované morské plody a pri tejto lahôdke sa môžete pokochať panoramatickým výhľadom na more. Druhá trajektová loď Badia de Soller má veľkú slnečnú palubu, z ktorej sa môžete pokochať výhľadom na krásne pobrežie Kanárskych ostrovov.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Biosfera Express, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Biosfera Express. Ak je to možné, taktiež porovnáme Biosfera Express s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy Biosfera Express

Na palube Biosfera Express

Všetky trasy Biosfera Express

Alternatívne spoločnosti a trasy