COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bluemar Ferries

Bluemar Ferries je prvou spoločnosťou, ktorá ponúka trajektové spojenie medzi Barcelonou, druhým najväčším španielskym mestom a pulzujúcim pobrežným mestečkom Sitges, ktoré leží na severovýchode Španielska (Katalánsko).

Spoločnosť Bluemar Ferries bola založená podnikateľmi s rozsiahlymi skúsenosťami v námornom priemysle. Cestujúcim ponúka rýchly a príjemný výlet cez Baleárske more.

Katamarán The BlueCat sa pýši kapacitou 300 osôb, rýchlosťou 34 uzlov za hodinu a cestu z Barcelony do Sitges zvládne za menej než hodinu. Plavidlo má priestrannú hornú palubu a tiež sedadlá v spodnej časti, odkiaľ môžete obdivovať nádherný výhľad na Stredozemné more.

Na palube lode je k dispozícii množstvo vybavenia – bar s občerstvením, plne klimatizovaný priestor na sedenie, bezbariérový prístup a pre cestujúcich s deťmi aj prebaľovací kútik.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Bluemar Ferries s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Bluemar Ferries s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.