Bluemar Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Bluemar Ferries

Bluemar Ferries je prvou spoločnosťou, ktorá ponúka trajektové spojenie medzi Barcelonou, druhým najväčším španielskym mestom a pulzujúcim pobrežným mestečkom Sitges, ktoré leží na severovýchode Španielska (Katalánsko).

Spoločnosť Bluemar Ferries bola založená podnikateľmi s rozsiahlymi skúsenosťami v námornom priemysle. Cestujúcim ponúka rýchly a príjemný výlet cez Baleárske more.

Katamarán The BlueCat sa pýši kapacitou 300 osôb, rýchlosťou 34 uzlov za hodinu a cestu z Barcelony do Sitges zvládne za menej než hodinu. Plavidlo má priestrannú hornú palubu a tiež sedadlá v spodnej časti, odkiaľ môžete obdivovať nádherný výhľad na Stredozemné more.

Na palube lode je k dispozícii množstvo vybavenia – bar s občerstvením, plne klimatizovaný priestor na sedenie, bezbariérový prístup a pre cestujúcich s deťmi aj prebaľovací kútik.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Bluemar Ferries s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Bluemar Ferries s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.