COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bluewater Express

Bluewater Express prevádzkuje populárne vysokorýchlostné trajekty v okolí nádherných indonézskych ostrovov Bali, Lombok a Gili.

Bluewater Express kladie veľký dôraz na svoju profesionalitu a bezpečnosť a spokojnosť zákazníkov, a aj z tohto dôvodu je jednou z najviac spoľahlivých trajektových spoločností v regióne.

Britská spoločnosť Bluewater Express, založená v roku 2005, má k dispozícii 3 moderné účelové lode. Všetky zahájili svoju činnosť medzi rokmi 2000-2010 a sú schopné prepraviť od 30 do 60 pasažierov. Trajekty boli špecificky navrhnuté, aby sa zvládli preplaviť medzi ostrovmi Bali a Lombok a umožnili vám počas cesty pohodlne sedieť. Transfery sa uskutočňujú niekoľkokrát za deň, celoročne a ich frekvencia sa zvyšuje počas hlavnej turistickej sezóny.

Vybavenie na palube je však obmedzené na záchody a priestrannú slnečnú terasu. Tiež sú poskytnuté bezplatné sladkosti a fľašková voda. Ranná káva alebo čaj sú zahrnuté v cene lístka pre tých, ktorí cestujú z prístavu Serangan.

Spoločnosť ponúka svoje vozidlá na presun z hotela do prístavov Serangan a Padang Bai na Bali a naspäť, čo vám ešte viac zjednoduší cestovanie na ostrovy Lombok a Gili. Transfery sú k dispozícii na požiadanie a je potrebné si ich vopred objednať.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Bluewater Express, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Bluewater Express. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Bluewater Express s inými trajektovými operátormi.

Všetky trasy Bluewater Express