Bluewater Express
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Bluewater Express

Bluewater Express prevádzkuje populárne vysokorýchlostné trajekty v okolí nádherných indonézskych ostrovov Bali, Lombok a Gili.

Bluewater Express kladie veľký dôraz na svoju profesionalitu a bezpečnosť a spokojnosť zákazníkov, a aj z tohto dôvodu je jednou z najviac spoľahlivých trajektových spoločností v regióne.

Britská spoločnosť Bluewater Express, založená v roku 2005, má k dispozícii 3 moderné účelové lode. Všetky zahájili svoju činnosť medzi rokmi 2000-2010 a sú schopné prepraviť od 30 do 60 pasažierov. Trajekty boli špecificky navrhnuté, aby sa zvládli preplaviť medzi ostrovmi Bali a Lombok a umožnili vám počas cesty pohodlne sedieť. Transfery sa uskutočňujú niekoľkokrát za deň, celoročne a ich frekvencia sa zvyšuje počas hlavnej turistickej sezóny.

Vybavenie na palube je však obmedzené na záchody a priestrannú slnečnú terasu. Tiež sú poskytnuté bezplatné sladkosti a fľašková voda. Ranná káva alebo čaj sú zahrnuté v cene lístka pre tých, ktorí cestujú z prístavu Serangan.

Spoločnosť ponúka svoje vozidlá na presun z hotela do prístavov Serangan a Padang Bai na Bali a naspäť, čo vám ešte viac zjednoduší cestovanie na ostrovy Lombok a Gili. Transfery sú k dispozícii na požiadanie a je potrebné si ich vopred objednať.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Bluewater Express, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Bluewater Express. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Bluewater Express s inými trajektovými operátormi.

Na palube Bluewater Express

Všetky trasy Bluewater Express

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.