COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

BornholmerFærgen

BornholmerFærgen je dánska trajektová spoločnosť prevádzkujúca trajekty medzi Nemeckom, Dánskom, Švédskom a ostrovom Bornholm.

Trajektová spoločnosť Bornholm existuje už viac než 140 rokov a jej hlavným cieľom je zabezpečovať obojsmernú prepravu cestujúcich, pošty a tovaru na ostrov Bornholm a to tak, aby z toho domáci obyvatelia mali čo najväčší prospech. Názov trajektovej spoločnosti sa zmenil z Bornholmstrafikken na BornholmerFærgen v roku 2010.

Na malebný dánsky ostrov Bornholm, častokrát nazývaný „dánskou perlou Baltského mora“, sa dá jednoducho dostať trajektami BornholmerFærgen. Či už ho nazvete ostrovom slnečného svitu alebo skalnatým ostrovčekom, Bornholm vám ponúkne množstvo jedinečných zážitkov, ktoré by ste si v žiadnom prípade nemali nechať ujsť.

Pomerne malá flotila pozostáva z 3 komfortných a moderných trajektov s názvami Villum Clausen, Povl Anker a Hammerodde. Na palube každej lode sú dobre vybavené obchody, bistro-reštaurácia a detské ihriská či štýlovo zariadené kabíny.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti BornholmerFærgen, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s BornholmerFærgen. Ak je to možné, taktiež porovnáme BornholmerFærgen s alternatívnymi trajektovými operátormi.