COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Boston Harbor Cruises

Boston Harbor Cruises sa plaví z Bostonu, hlavného a najväčšieho mesta štátu Massachusetts, do pobrežných miest Salem a Provincetown a na ostrovy Georges Island a Spectacle Island.

O spoločnosti

Boston Harbor Cruises je rodinný podnik, ktorý bol založený Matthewom Hughesom v roku 1926 v snahe poskytnúť Bostončanom rýchle a spoľahlivé letné výlety na okolité ostrovy. Od tej doby sa spoločnosť stala jedným z najväčších súkromných prevádzkovateľov trajektov v Spojených štátoch, ako aj najväčší námorný zamestnávateľ v meste.

Spoločnosť sídli v jednom z najstarších prístavov krajiny a zabezpečuje viac než 500 plavieb denne, pričom má 250 celoročných a viac než 600 sezónnych zamestnancov. Napriek svojej veľkosti Boston Harbor Cruises stále ponúka priateľské služby, s rodinne orientovaným podnikateľským prístupom.

Aké trajekty spoločnosť Boston Harbor Cruises využíva?

Trajekt Nathanial Bowditch bol pomenovaný po slávnom matematikovi, ktorý je považovaný za zakladateľa modernej námornej dopravy, a je schopný prepraviť 149 cestujúcich, má dve paluby a je dlhý 28 metrov. S rýchlosťou až 33 uzlov je jedným z najrýchlejších na trase z Bostonu do Salemu.

Salacia, ktorá je pomenovaná po starovekej rímskej bohyni oceánu, je jedným z najväčších a najrýchlejších katamaránov svojho druhu na kontinente. Na palube tohto plavidla nájdete moderné vybavenie, koktejlový bar a recepciu, kde vám odporučia reštaurácie a kde je možnosť si rezervovať lístky na turistické atrakcie, čo ešte viac zjednoduší vašu cestu na ostrovy Harbor.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Boston Harbor Cruises s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Všetky trasy Boston Harbor Cruises