Boston Harbor City Cruises
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Boston Harbor City Cruises

Boston Harbor Cruises sa plaví z Bostonu, hlavného a najväčšieho mesta štátu Massachusetts, do pobrežných miest Salem a Provincetown a na ostrovy Georges Island a Spectacle Island.

O spoločnosti

Boston Harbor Cruises je rodinný podnik, ktorý bol založený Matthewom Hughesom v roku 1926 v snahe poskytnúť Bostončanom rýchle a spoľahlivé letné výlety na okolité ostrovy. Od tej doby sa spoločnosť stala jedným z najväčších súkromných prevádzkovateľov trajektov v Spojených štátoch, ako aj najväčší námorný zamestnávateľ v meste.

Spoločnosť sídli v jednom z najstarších prístavov krajiny a zabezpečuje viac než 500 plavieb denne, pričom má 250 celoročných a viac než 600 sezónnych zamestnancov. Napriek svojej veľkosti Boston Harbor Cruises stále ponúka priateľské služby, s rodinne orientovaným podnikateľským prístupom.

Aké trajekty spoločnosť Boston Harbor Cruises využíva?

Trajekt Nathanial Bowditch bol pomenovaný po slávnom matematikovi, ktorý je považovaný za zakladateľa modernej námornej dopravy, a je schopný prepraviť 149 cestujúcich, má dve paluby a je dlhý 28 metrov. S rýchlosťou až 33 uzlov je jedným z najrýchlejších na trase z Bostonu do Salemu.

Salacia, ktorá je pomenovaná po starovekej rímskej bohyni oceánu, je jedným z najväčších a najrýchlejších katamaránov svojho druhu na kontinente. Na palube tohto plavidla nájdete moderné vybavenie, koktejlový bar a recepciu, kde vám odporučia reštaurácie a kde je možnosť si rezervovať lístky na turistické atrakcie, čo ešte viac zjednoduší vašu cestu na ostrovy Harbor.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Boston Harbor City Cruises s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.