COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Brindisi - Korfu je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Brindisi do Korfu

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Taliansko do Iónske ostrovy.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Brindisi - Korfu

    • 3 Sailings Weekly 7 hr
    • Get price
    • 2 Sailings Weekly 7 hr 30 min
    • Get price

Trajekty z Brindisi do Korfu

Trajektová trasa Brindisi Korfu spája Taliansko s Iónske ostrovy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Grimaldi Lines sa plaví 3 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 7 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti A-Ships Management S.A sa plavia 2 krát za týždeň, plavba trvá od 7 hodín 30 minút.

Celkovo je tu 5 plavieb týždeň na trase z Brindisi Korfu medzi Taliansko a Iónske ostrovy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Brindisi

Brindisi je mesto nachádzajúce sa na pobreží Jadranského mora v regióne Apulia v Taliansku. Prístav v Brindisi hrá významnú úlohu v ekonomike regiónu, najmä v obchodovaní s Gréckom a krajinami Stredného Východu. V piesočných dunách a na plážach severného pobrežia Brindisi bolo objavených veľa dôležitých archeologických nálezov. Napriek ekonomickým prínosom prístavu je turizmus pre mesto stále nesmierne dôležitý. Vo vnútrozemí mesta sa produkuje víno (Appia) a olivový olej (Collina di Brindisi).

Z prístavu sa trajekty plavia do mnohých miest. Lode smerujúce na grécky ostrov Kefalónia sú prevádzkované spoločnosťou My Way Ferries. Trajekty premávajú aj do prístavov Paxi, Korfu, Zakynthos, Igoumenitsa a Patras v Grécku.