Bundhaya Speed Boat
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Bundhaya Speed Boat

Bundhaya Speed Boat, založená v roku 2008, je jednou z najnovších lodných spoločností v Thajsku a ponúka rýchlu prepravu medzi ostrovmi pri západnom pobreží, ako aj na súostrovie Langkawi na severozápade Malajzie.

Ako certifikovaný námorný operátor je pre spoločnosť Bundhaya Speed Boat najdôležitejšia bezpečnosť cestujúcich a kvalita ich plavby. Spoločnosť poskytuje služby podľa medzinárodného štandardu kvality a prevádzkuje jedny z najmodernejších rýchlych plavidiel v Andamanskom mori.

Lodné lístky sú vám zaslané prostredníctvom e-mailu, ktorý by ste si mali vytlačiť a priniesť k príslušnému mólu a ukázať pri priehradke. Priateľský personál vás následne odprevadí k vašej lodi a pomôže vám s batožinou, aby bola vaša plavba bola čo najpríjemnejšia a bez stresu. Využitím služieb spoločnosti Bundhaya Speed Boat vám umožní ľahko sa dostať do najlepších lokalít na šnorchlovanie a niektoré medziostrovné trasy trvajú len 15 minút.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Bundhaya Speed Boat, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Bundhaya Speed Boat. Ak je to možné, taktiež porovnáme Bundhaya Speed Boat s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Bundhaya Speed Boat

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.