COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bundhaya Speed Boat

Bundhaya Speed Boat, založená v roku 2008, je jednou z najnovších lodných spoločností v Thajsku a ponúka rýchlu prepravu medzi ostrovmi pri západnom pobreží, ako aj na súostrovie Langkawi na severozápade Malajzie.

Ako certifikovaný námorný operátor je pre spoločnosť Bundhaya Speed Boat najdôležitejšia bezpečnosť cestujúcich a kvalita ich plavby. Spoločnosť poskytuje služby podľa medzinárodného štandardu kvality a prevádzkuje jedny z najmodernejších rýchlych plavidiel v Andamanskom mori.

Lodné lístky sú vám zaslané prostredníctvom e-mailu, ktorý by ste si mali vytlačiť a priniesť k príslušnému mólu a ukázať pri priehradke. Priateľský personál vás následne odprevadí k vašej lodi a pomôže vám s batožinou, aby bola vaša plavba bola čo najpríjemnejšia a bez stresu. Využitím služieb spoločnosti Bundhaya Speed Boat vám umožní ľahko sa dostať do najlepších lokalít na šnorchlovanie a niektoré medziostrovné trasy trvajú len 15 minút.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Bundhaya Speed Boat, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Bundhaya Speed Boat. Ak je to možné, taktiež porovnáme Bundhaya Speed Boat s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Bundhaya Speed Boat