COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Buquebus

Buquebus spája Argentínu s Uruguajom a premáva medzi prístavmi Buenos Aires, Montevideo a Colonia del Sacramento.

Buquebus v roku 1982 Juan Carlos López Mena založil pod názvom Ríos Argentina. Odvtedy sa spoločnosť Buquebus rýchlo rozrástla a stala sa hlavnou prepravnou spoločnosťou v regióne La Plata. V súčasnosti vlastní flotilu s 10 plavidlami a ponúka niekoľko plavieb za deň počas celého roku. Počet plavieb je maximalizovaný na vrchole turistickej sezóny s rastúcim dopytom ľudí z Argentíny a narastajúcim počtom turistov, ktorí hľadajú trochu oddychu v Uruguaji a v južnej Brazílii.

Najnovší rýchly trajekt spoločnosti Buquebus bol pomenovaný na počesť argentínskeho pápeža Francisca a ponúka luxusné vybavenie, ako sú bary, VIP priestory a bezcolné obchody na rozlohe 1100 metrov štvorcových, takže si môžete byť istí, že počas plavby na nebudete nudiť.

Trajekt Francisco bol vyrobený v Austrálii v roku 2010 a v prevádzke je od konca roku 2013, pričom jeho nosnosť je 1024 cestujúcich a 150 áut pri maximálnej rýchlosti 107 km/h. Francisco je jeden z najväčších trajektov na svete a rýchlo vás prepraví cez ústie rieky Rio de la Plata iba za 2 hod! Navyše, Francisco je hnaný skvapalneným zemným plynom, čo z neho robí veľmi moderné plavidlo v dopravnom priemysle.

V snahe poskytnúť cestujúcim čo najlepšie služby, spoločnosť Buquebus tiež ponúka obojsmerný autobusový transfer rezortov Punta del Este a Piriapolis. Takže, ak sa chcete vyhnúť stresu spojeným s lietaním, Buquebus a a jej „Concorde morí“ sú tým najlepším spôsobom ako sa dostať z Argentíny do Uruguaja.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Buquebus, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Buquebus. Ak je to možné, taktiež porovnáme Buquebus s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Buquebus