Buquebus
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Buquebus

Buquebus spája Argentínu s Uruguajom a premáva medzi prístavmi Buenos Aires, Montevideo a Colonia del Sacramento.

Buquebus v roku 1982 Juan Carlos López Mena založil pod názvom Ríos Argentina. Odvtedy sa spoločnosť Buquebus rýchlo rozrástla a stala sa hlavnou prepravnou spoločnosťou v regióne La Plata. V súčasnosti vlastní flotilu s 10 plavidlami a ponúka niekoľko plavieb za deň počas celého roku. Počet plavieb je maximalizovaný na vrchole turistickej sezóny s rastúcim dopytom ľudí z Argentíny a narastajúcim počtom turistov, ktorí hľadajú trochu oddychu v Uruguaji a v južnej Brazílii.

Najnovší rýchly trajekt spoločnosti Buquebus bol pomenovaný na počesť argentínskeho pápeža Francisca a ponúka luxusné vybavenie, ako sú bary, VIP priestory a bezcolné obchody na rozlohe 1100 metrov štvorcových, takže si môžete byť istí, že počas plavby na nebudete nudiť.

Trajekt Francisco bol vyrobený v Austrálii v roku 2010 a v prevádzke je od konca roku 2013, pričom jeho nosnosť je 1024 cestujúcich a 150 áut pri maximálnej rýchlosti 107 km/h. Francisco je jeden z najväčších trajektov na svete a rýchlo vás prepraví cez ústie rieky Rio de la Plata iba za 2 hod! Navyše, Francisco je hnaný skvapalneným zemným plynom, čo z neho robí veľmi moderné plavidlo v dopravnom priemysle.

V snahe poskytnúť cestujúcim čo najlepšie služby, spoločnosť Buquebus tiež ponúka obojsmerný autobusový transfer rezortov Punta del Este a Piriapolis. Takže, ak sa chcete vyhnúť stresu spojeným s lietaním, Buquebus a a jej „Concorde morí“ sú tým najlepším spôsobom ako sa dostať z Argentíny do Uruguaja.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Buquebus, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Buquebus. Ak je to možné, taktiež porovnáme Buquebus s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Buquebus routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.