Camellia Line
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Camellia Line

Camellia Line sa plaví každý deň po celý rok medzi japonským prístavom Hakata vo Fukuoke a juhokórejským prístavom Busan.

Názov spoločnosti je odvodený od kamélie, symbolického kvetu mesta Busan. Jeho odroda „camellia sasanqua“ je zase symbolom mesta Fukuoka, oblasti, v ktorej sa nachádza prístav Hakata. Spoločnosť bola založená ako spoločný podnik medzi japonským NYK a kórejským Koryo Shipping, a teraz slúži ako dôležité spojenie medzi týmito dvoma veľkými mestami.

Na palube trajektu New Camellia nájdete celý rad zariadení, ktoré vás zabavia počas celej cesty medzi Japonskom a Južnou Kóreou, ako napríklad reštauráciu, kúpele s výhľadom na more, bezcolné a darčekové obchody, miestnosť s hrami, predajné automaty, karaoke miestnosť a omnoho viac. A aby ste do vašej cieľovej destinácie dorazili oddýchnutí, k dispozícii sú vám kajuty, s cenami pre každú peňaženku.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Camellia Line s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Na palube Camellia Line

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatívne spoločnosti a trasy

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.