Camellia Line

Camellia Line sa plaví každý deň po celý rok medzi japonským prístavom Hakata vo Fukuoke a juhokórejským prístavom Busan.

Názov spoločnosti je odvodený od kamélie, symbolického kvetu mesta Busan. Jeho odroda „camellia sasanqua“ je zase symbolom mesta Fukuoka, oblasti, v ktorej sa nachádza prístav Hakata. Spoločnosť bola založená ako spoločný podnik medzi japonským NYK a kórejským Koryo Shipping, a teraz slúži ako dôležité spojenie medzi týmito dvoma veľkými mestami.

Na palube trajektu New Camellia nájdete celý rad zariadení, ktoré vás zabavia počas celej cesty medzi Japonskom a Južnou Kóreou, ako napríklad reštauráciu, kúpele s výhľadom na more, bezcolné a darčekové obchody, miestnosť s hrami, predajné automaty, karaoke miestnosť a omnoho viac. A aby ste do vašej cieľovej destinácie dorazili oddýchnutí, k dispozícii sú vám kajuty, s cenami pre každú peňaženku.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Camellia Line s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Trasy a prístavy Camellia Line

Všetky trasy Camellia Line