Castellammare di Stabia - Sorrento je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Prevádzkovatelia trajektov na trase Castellammare di Stabia - Sorrento

    • 7 plavby týždenne 50 min
    • Zistiť cenu
    • 7 plavby týždenne 20 min
    • Zistiť cenu

Trajekty z Castellammare di Stabia do Sorrento

Trajektová trasa Castellammare di Stabia Sorrento spája Taliansko s Taliansko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Seremar sa plaví 7 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 50 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti NLG sa plavia 7 krát za týždeň, plavba trvá od 20 minút.

Celkovo je tu 14 plavieb týždeň na trase z Castellammare di Stabia Sorrento medzi Taliansko a Taliansko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Castellammare di Stabia

Stabia je mesto v Neapolskom zálive, v regióne Kampánia v južnom Taliansku. Nachádza sa asi 30 km juhovýchodne od mesta Neapol, v tesnej blízkosti starého rímskeho mesta Stabiae, ktoré bolo zničené výbuchom sopky Vezuv v roku 79 nášho letopočtu. V súčasnosti prebiehajú archeologické vykopávky rímskych víl, ktoré boli zakonzervované sopečnou erupciou. V regióne nájdete veľa pamiatok s nádhernou architektúrou, mnoho kostolov a úžasných umeleckých diel starého centra mesta. Toto všetko a staroveké archeologické nálezy zo Stabiae robia z Castellammare di Stabia ideálne miesto na oddychovú dovolenku, a to najmä pre tých, ktorí majú radi kultúru a nádherné pláže.

V súčasnosti je prístav využívaný pre komerčné, turistické a rybárske plavidlá. K dispozícii sú tiež lodenice. Castellammare di Stabia je tretím najväčším prístavom v Kampánii po Neapole a Salerne. Z jeho prístavu sa trajekty plavia na Capri a Sorrento.