Cavo
Portoferraio
Trajekty do Elba
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Cavo do Portoferraio

Linka Cavo Portoferraio spája Elba s Elba. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Toremar. Plavba sa uskutočňuje 21 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 20 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Cavo Portoferraio sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Cavo do Portoferraio?

Čas prepravy trajektom z Cavo do Portoferraio je približne 20m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Cavo do Portoferraio?

Cena trajektu z Cavo do Portoferraio sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Cavo do Portoferraio je 57 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Cavo a Portoferraio?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Cavo do Portoferraio a toto je
  • Toremar

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Cavo do Portoferraio?

Rezervujte si trajekty z Cavo do Portoferraio prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Cavo do Portoferraio?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Cavo do Portoferraio s
  • Toremar

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Cavo do Portoferraio?

Nie, na trajekte môžu cestovať len peší cestujúci.

Môžete vziať na trajekt z Cavo do Portoferraio domáce zvieratá?

Nie, domáce zvieratá nie sú povolené na palube.

Aká je vzdialenosť z Cavo do Portoferraio?

Vzdialenosť medzi Cavo a Portoferraio je približne 6 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Cavo

Cavo je prístavné mesto, ktoré leží na pobreží ostrova Elba v Stredozemnom mori. Je najväčším ostrovom Toskánskeho súostrovia a zároveň tretím najväčším ostrovom v Taliansku po Sicílii a Sardínii. Už niekoľko rokov tvorí spolu s ďalšími ostrovmi časť Národného parku Toskánskeho súostrovia.

Ostrov je známy svojou krištáľovo čistou vodou a krásnymi plážami. Nádherné scenérie, na súši i na mori, robia z ostrova hlavný cieľ pre turistov navštevujúcich Toskánsko. Pre návštevníkov, ktorí chcú viac, než relaxovať na pláži, ostrov je ideálnym miestom pre potápanie alebo šnorchlovanie, pretože jeho vody sú plné rozličných druhov rýb. Na súši si turisti môžu urobiť výlet na horskom bicykli alebo si zahrať golf.

Ostrov je spojený s talianskou pevninu linkami medzi Piombino a Portoferraio, hlavným mestom, ktoré sa nachádza v severnej časti ostrova a Cavo, Rio Marina a Porto Azzurro, na východnom pobreží ostrova.


Sprievodca prístavom Portoferraio

Mesto Portoferraio sa nachádza na severovýchodnom pobreží talianskeho ostrova Elba, na úpätí, ktoré a týči nad zálivom smerom na sever. Portoferraio je jedným z najstarších miest na ostrove a jeho história siaha k Ligúrianom, Etruskom a Grékom, prv než sa stali rímskou kolóniou Fabricia. Cosimo I. dei Medici je zodpovedný za územný plán mesta a začal mesto meniť po roku 1548, kedy sa mesta zmenilo na Cosmopoli a posilnila sa obranyschopnosť mesta. Populárnymi atrakciami v meste alebo v jeho blízkosti je románsky kostol Santo Stefano alle Trane, ako aj majestátne budovy Villa dei Mulini a Villa San Martino, etruská pevnosť Castiglione, Pinacoteca Foresiana, Medzinárodné centrum umenia Italo Bolano a botanická záhrada v Ottone.

Niekoľko kilometrov od Portoferraio, smerom k Bagnai, v osade Le Grotte, si návštevníci môžu prezrieť pozostatky rímskej vily z obdobia cézarov. Tie ostali zarastené rastlinami a kríkmi až do roku 1960, keď bol objavený veľký komplex s múrmi v štýle opus reticulatum, veľkými terasami s výhľadom na more a bazénom s ohrevom a cirkulačným systémom vody.


Cavo až Portoferraio Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 15/07/2024 a 21. 7. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Toremar 09:00 09:20 20 minút Každý deň
Toremar 11:30 11:50 20 minút Každý deň
Toremar 15:15 15:35 20 minút Každý deň
Toremar 19:25 19:45 20 minút Každý deň

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.