COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Chora - Agios Konstantinos je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z ostrov Skopelos do Grécko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Chora - Agios Konstantinos

Trajekty z Chora do Agios Konstantinos

Porovnajte a zarezervujte si trajekt Chora Agios Konstantinos plávajúci z ostrov Skopelos do Grécko teraz s [--Website--], a buďte si istí, že na lístku ušetríte!

Získajte aktuálne palubné poriadky a cenové ponuky trajektu Chora - Agios Konstantinos so všetkými spoločnosťami a porovnajte si ich navzájom, aby ste sa mohli rozhodnúť pre ideálnu možnosť pre Vašu cestu.

Porovnajte si mnohé plavby a palubné poriadky linky Chora - [--Porto--] online: vyberte miesto odchodu z "Vyhľadávač cien Chora [--PortTo- -] a kliknite na" hľadať ".

Sprievodca prístavom Agios Konstantinos

Agios Konstantinos je mesto v regióne Fthiotida v Grécku. Tento región zahŕňa severný a južný breh Malijského zálivu, ktorý je vstupnou bránou do Egejského mora. Región tiež pokračuje do vnútrozemia, pozdĺž údolia rieky Spercheios a na juhu pokrýva hornú časť údolia Cephissus. Tiež sem patrí niekoľko horských pásiem - Othrys na severovýchode, Tymfristos na západe, Vardusia na juhozápade, Oeta na juhu a Kallidromo na juhovýchode.

Fthiotida bola oblasť starovekého Grécka pokrývajúca severnú časť súčasného územného celku Fthiotida a južnú časť regiónu Magnesia. Juhovýchodná časť súčasného Fthiotis bola pokrytá starobylým regiónom Locris a juhozápadná časť bola starobylá oblasť Malis a Ainis.

Mesto má prístav s pravidelným trajektovým spojením na ostrovy Skiathos, Skopelos a Alonnisos, ktoré sú súčasťou súostrovia Severné Sporady.