Clipper Vacations
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Clipper Vacations

Spoločnosť Clipper Vacations prevádzkuje trajekt Victoria Clipper, ktorý spája Seattle a Victoriu po celý rok, s odchodmi každý deň. Spoločnosť tiež zabezpečuje sezónne plavby medzi Seattle a Friday Harbor na ostrove San Juan.

Na palube jedného z vysokorýchlostných osobných trajektov operujúcich na trase Seattle - Victoria sa štýlovo a v pohodlí dopravíte zo štátu Washington do Britskej Kolumbie. Trajekt pláva cez zátoku Puget Sound a na ceste do prístavu, ktorý sa nachádza priamo v srdci Victorie, sa plaví prielivom Juan de Fuca.

Na prepravu medzi Seattle a prístavom Friday Harbor na ostrove San Juan Island sa z móla číslo 69 v centre Seattle nalodíte na palubu trajektu Victoria Clipper a vydáte sa na tri a pol hodinovú malebnú plavbu cez Deception Pass do Friday Harbor. Táto trasa je prevádzkovaná iba počas sezóny, od mája do septembra.

Na palube trajektov na oboch trasách nájdete priestranné pohodlné sedadlá s dostatkom, takže budete mať možnosť natiahnuť sa a oddychovať. Môžete si vychutnať obed alebo večeru či osviežujúci nápoj, ktorý vám obsluha prinesie priamo na vaše miesto. Ak budete mať chuť sa poprechádzať, tak môžete vyjsť na palubu a pokochať sa nádherným výhľadom.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Clipper Vacations, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Clipper Vacations. Ak je to možné, taktiež porovnáme Clipper Vacations s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Na palube Clipper Vacations

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.