Colonia Express
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Colonia Express

Colonia Express je trajektová spoločnosť určená pre osobnú prepravu, ktorá ponúka plavby cez rieku Rio de La Plata v Južnej Amerike, a spája tak argentínsku metropolu Buenos Aires s uruguajským mestom Colonia del Sacramento.

Plavba s Colonia Express je skvelým spôsobom, ako si vychutnať tieto dve krajiny a zároveň sa zmestiť do rozpočtu. Spoločnosť ponúka bezpečnú, vysoko kvalitnú trajektovú dopravu za prijateľnú cenu. Jej flotila sa skladá z dvoch moderných vysokorýchlostných katamaránov Buenos Aires Express a Colonia Express, pričom druhé plavidlo je schopné prepraviť viac pasažierov. Oba trajekty sú vybavené najmodernejšou bezpečnostnou technológiou, ako aj širokou škálou vybavenia, vrátane samoobslužnej kaviarne, obchodu, LCD televízorov a pohodlných sedadiel.

Okrem poskytovania pravidelnej trajektovej prepravy ponúka Colonia Express aj špeciálne autobusové transfery, ktoré prepravia zákazníkov medzi mestami Montevideo, Punta del Este a ďalšími lokalitami v Uruguaji, čo vám umožní cestovať po celej krajine bez akýchkoľvek problémov.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Colonia Express, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Colonia Express. Ak je to možné, taktiež porovnáme Colonia Express s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.