COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Colonia Express

Colonia Express je trajektová spoločnosť určená pre osobnú prepravu, ktorá ponúka plavby cez rieku Rio de La Plata v Južnej Amerike, a spája tak argentínsku metropolu Buenos Aires s uruguajským mestom Colonia del Sacramento.

Plavba s Colonia Express je skvelým spôsobom, ako si vychutnať tieto dve krajiny a zároveň sa zmestiť do rozpočtu. Spoločnosť ponúka bezpečnú, vysoko kvalitnú trajektovú dopravu za prijateľnú cenu. Jej flotila sa skladá z dvoch moderných vysokorýchlostných katamaránov Buenos Aires Express a Colonia Express, pričom druhé plavidlo je schopné prepraviť viac pasažierov. Oba trajekty sú vybavené najmodernejšou bezpečnostnou technológiou, ako aj širokou škálou vybavenia, vrátane samoobslužnej kaviarne, obchodu, LCD televízorov a pohodlných sedadiel.

Okrem poskytovania pravidelnej trajektovej prepravy ponúka Colonia Express aj špeciálne autobusové transfery, ktoré prepravia zákazníkov medzi mestami Montevideo, Punta del Este a ďalšími lokalitami v Uruguaji, čo vám umožní cestovať po celej krajine bez akýchkoľvek problémov.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Colonia Express, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Colonia Express. Ak je to možné, taktiež porovnáme Colonia Express s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Colonia Express