Conocemos Navegando
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Conocemos Navegando

Conocemos Navegando prevádzkuje trajektové plavby v krásnom kolumbijskom súostroví San Andrés, Providencia a Santa Catalina východne od pobrežia Nikaraguy, s možnými celodennými výletmi na ostrovček Cayo Bolivar.

Spoločnosť pôvodne začala ako súkromný podnik, ale od tej doby sa vyprofilovala na obľúbeného lokálneho trajektového operátora. Prvý katamarán, zostrojený v roku 2009, dodnes poskytuje vynikajúce služby cestujúcim.

Flotila Conocemos Navegando sa skladá z dvoch špičkových katamaránov s názvom El Sensation a El Splendor a oba ponúkajú bezpečné, rýchle a príjemné plavby. Na palube týchto plavidiel nájdete plne klimatizované priestory na sedenie, vynikajúce vybavenie a bezkonkurenčný výhľad na súostrovie. Loď El Sensation pojme 65 cestujúcich. Loď El Splendor pojme 71 cestujúcich a má dvojité motory s výkonom 405 koní. Plavby v tomto regióne tiež umožňujú cestujúcim pokochať sa pohľadom na pestrý morský život v oblasti, kde sa nachádza tretí najdlhší koralový útes na svete, ktorý má približne 32 kilometrov.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Conocemos Navegando s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Conocemos Navegando s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Na palube Conocemos Navegando

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.