Conocemos Navegando

Conocemos Navegando prevádzkuje trajektové plavby v krásnom kolumbijskom súostroví San Andrés, Providencia a Santa Catalina východne od pobrežia Nikaraguy, s možnými celodennými výletmi na ostrovček Cayo Bolivar.

Spoločnosť pôvodne začala ako súkromný podnik, ale od tej doby sa vyprofilovala na obľúbeného lokálneho trajektového operátora. Prvý katamarán, zostrojený v roku 2009, dodnes poskytuje vynikajúce služby cestujúcim.

Flotila Conocemos Navegando sa skladá z dvoch špičkových katamaránov s názvom El Sensation a El Splendor a oba ponúkajú bezpečné, rýchle a príjemné plavby. Na palube týchto plavidiel nájdete plne klimatizované priestory na sedenie, vynikajúce vybavenie a bezkonkurenčný výhľad na súostrovie. Loď El Sensation pojme 65 cestujúcich. Loď El Splendor pojme 71 cestujúcich a má dvojité motory s výkonom 405 koní. Plavby v tomto regióne tiež umožňujú cestujúcim pokochať sa pohľadom na pestrý morský život v oblasti, kde sa nachádza tretí najdlhší koralový útes na svete, ktorý má približne 32 kilometrov.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Conocemos Navegando s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania. Porovnajte ceny a plavebné poriadky Conocemos Navegando s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Všetky trasy Conocemos Navegando