COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Crown Fast Cruise

V okolí Bali premáva mnoho trajektových spoločností, avšak len pár z nich ponúka cestujúcim plavby do prvotriednych rezortov na ostrove Sanur či na málo navštevovaný ostrov Nusa Penida, ktorý leží juhovýchodne od Bali. Spoločnosť Crown Fast Cruise ponúka spoľahlivú a rýchlu prepravu na tejto trase, čo je jedným z dôvodov jej vývinu na jednu z najrešpektovanejších spoločností v celej Indonézii.

Plavby z ostrova Sanur na ostrov Nusa Penida cez prieliv Badung trvá iba necelých 30 minút, čo je dôvod na obmedzené vybavenie a zariadenia na palube, avšak úchvatný výhľad z vrchnej paluby vám nahradí akúkoľvek zábavu počas vašej plavby. Môžete sa kochať nádherným okolí a náš milý a ochotný personál sa postará o vaše pohodlie podávaním bezplatnej minerálnej vody.

Loď má kapacitu pre 70 pasažierov a o každého bude postarané vďaka 80 záchranným vestám, trom hasiacim prístrojom a k dispozícii sú aj dva záchranné člny, keďže bezpečnosť našich pasažierov je pre nás prvoradá. Každého cestujúceho čaká sprievod ešte pred nalodením a po príchode na vás bude čakať kyvadlová doprava, ktorá vás dopraví do príslušných rezortov a k dispozícii je aj služba vyzdvihnutia z rezortu a preprava do prístavu.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Crown Fast Cruise, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Crown Fast Cruise. Ak je to možné, taktiež porovnáme Crown Fast Cruise s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy Crown Fast Cruise

Na palube Crown Fast Cruise

Všetky trasy Crown Fast Cruise