Crown Fast Cruise
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Crown Fast Cruise

V okolí Bali premáva mnoho trajektových spoločností, avšak len pár z nich ponúka cestujúcim plavby do prvotriednych rezortov na ostrove Sanur či na málo navštevovaný ostrov Nusa Penida, ktorý leží juhovýchodne od Bali. Spoločnosť Crown Fast Cruise ponúka spoľahlivú a rýchlu prepravu na tejto trase, čo je jedným z dôvodov jej vývinu na jednu z najrešpektovanejších spoločností v celej Indonézii.

Plavby z ostrova Sanur na ostrov Nusa Penida cez prieliv Badung trvá iba necelých 30 minút, čo je dôvod na obmedzené vybavenie a zariadenia na palube, avšak úchvatný výhľad z vrchnej paluby vám nahradí akúkoľvek zábavu počas vašej plavby. Môžete sa kochať nádherným okolí a náš milý a ochotný personál sa postará o vaše pohodlie podávaním bezplatnej minerálnej vody.

Loď má kapacitu pre 70 pasažierov a o každého bude postarané vďaka 80 záchranným vestám, trom hasiacim prístrojom a k dispozícii sú aj dva záchranné člny, keďže bezpečnosť našich pasažierov je pre nás prvoradá. Každého cestujúceho čaká sprievod ešte pred nalodením a po príchode na vás bude čakať kyvadlová doprava, ktorá vás dopraví do príslušných rezortov a k dispozícii je aj služba vyzdvihnutia z rezortu a preprava do prístavu.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Crown Fast Cruise, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Crown Fast Cruise. Ak je to možné, taktiež porovnáme Crown Fast Cruise s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Na palube Crown Fast Cruise

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.