COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Cruce del Golfo

Cruce del Golfo bola prvá trajektová spoločnosť, ktorá poskytovala pravidelné plavby do zálivu Fonseca, medzi prístavom La Union v Salvádore a Potosí na pobreží Nikaraguy v strednej Amerike.

Cruce del Golfo vám ušetrí takmer 10 hodín v porovnaní s cestou autobusom, keďže ponúka oveľa rýchlejšiu trasu medzi Salvadorom a Nikaraguou. Je to tiež oveľa scénickejšia plavba, ktorá vás prevedie zálivom s vyše 3000 km2, pričom môžete pozorovať delfínov vo vodách, mangrovy pozdĺž pobrežia a dramatické sopečné kopce strácajúce sa na obzore.

Loď s názvom Stella Maris bola postavená v roku 2016 za účelom prepravy cez záliv Fonseca. Jej nosnosť je 28 cestujúcich, ktorí majú dostatok priestoru pre batožinu. Loď má pevnú strechu, otvorené strany a nerezové bezpečnostné oceľové zábradlie a je poháňaná výkonným motorom s pohonom 140BHP a vybavená GPS, rádiokomunikáciou a záchrannými vestami.

Zakladatelia, kapitáni a zamestnanci Cruce del Golfo majú viac než 20 rokov skúseností v námornom priemysle a pýšia sa bohatými vedomosťami o regióne, vrátane znalostí o miestnej divokej zveri, poveternostných podmienkach, prílive a odlive a všetkom ostatnom potrebnom na zaručenie autentického a bezpečného zážitku.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Cruce del Golfo, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Cruce del Golfo na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Cruce del Golfo s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Trasy a prístavy Cruce del Golfo

Na palube Cruce del Golfo

Všetky trasy Cruce del Golfo