Cruce del Golfo
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Cruce del Golfo

Cruce del Golfo bola prvá trajektová spoločnosť, ktorá poskytovala pravidelné plavby do zálivu Fonseca, medzi prístavom La Union v Salvádore a Potosí na pobreží Nikaraguy v strednej Amerike.

Cruce del Golfo vám ušetrí takmer 10 hodín v porovnaní s cestou autobusom, keďže ponúka oveľa rýchlejšiu trasu medzi Salvadorom a Nikaraguou. Je to tiež oveľa scénickejšia plavba, ktorá vás prevedie zálivom s vyše 3000 km2, pričom môžete pozorovať delfínov vo vodách, mangrovy pozdĺž pobrežia a dramatické sopečné kopce strácajúce sa na obzore.

Loď s názvom Stella Maris bola postavená v roku 2016 za účelom prepravy cez záliv Fonseca. Jej nosnosť je 28 cestujúcich, ktorí majú dostatok priestoru pre batožinu. Loď má pevnú strechu, otvorené strany a nerezové bezpečnostné oceľové zábradlie a je poháňaná výkonným motorom s pohonom 140BHP a vybavená GPS, rádiokomunikáciou a záchrannými vestami.

Zakladatelia, kapitáni a zamestnanci Cruce del Golfo majú viac než 20 rokov skúseností v námornom priemysle a pýšia sa bohatými vedomosťami o regióne, vrátane znalostí o miestnej divokej zveri, poveternostných podmienkach, prílive a odlive a všetkom ostatnom potrebnom na zaručenie autentického a bezpečného zážitku.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Cruce del Golfo, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Cruce del Golfo na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Cruce del Golfo s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Na palube Cruce del Golfo

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.