Cruise Whitsundays
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Cruise Whitsundays

Spoločnosť Cruise Whitsundays ponúka široký výber plavieb v súostroví Whitsundays v Queenslande v Austrálie, čo zabezpečuje bezproblémové presuny tých, ktorí prichádzajú alebo odchádzajú z ostrovov. Rovnako tiež organizuje svetoznáme okružné plavby.

Cruise Whitsundays je súčasťou spoločnosti Marine Tourism Holdings, ktorá je dlhé roky zapojená do veľmi úspešných turistických aktivít v námornej doprave, či už to sú okružné plavby alebo trajektové prepojenia jednotlivých rezortov a to nielen v súostroví Whitsundays, ale aj na Novom Zélande a Fidži.

So svojimi modernými účelovými plavidlami Cruise Whitsundays prepája pláž Airlie Beach a prístav Shute Harbour na austrálskej pevnine s ostrovom Hamilton a ostrovným rezortom Daydream Island Resort and Spa.

Spoločnosť Cruise Whitsundays má tie najväčšie a najpohodlnejšie lode v regióne ostrovov a na palube jej plavidiel môžete nájsť priestranné klimatizované salóniky, veľké vyhliadkové paluby alebo širokouhlé televízory, ktoré poskytnú informácie o rezortoch a miestnej oblasti. Osviežiť sa môžete v bare, ktorý ponúka kompletný sortiment nápojov a občerstvenia.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Cruise Whitsundays s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Cruise Whitsundays s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Všetky trasy Cruise Whitsundays

Cruise Whitsundays routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.