COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Cruise Whitsundays

Spoločnosť Cruise Whitsundays ponúka široký výber plavieb v súostroví Whitsundays v Queenslande v Austrálie, čo zabezpečuje bezproblémové presuny tých, ktorí prichádzajú alebo odchádzajú z ostrovov. Rovnako tiež organizuje svetoznáme okružné plavby.

Cruise Whitsundays je súčasťou spoločnosti Marine Tourism Holdings, ktorá je dlhé roky zapojená do veľmi úspešných turistických aktivít v námornej doprave, či už to sú okružné plavby alebo trajektové prepojenia jednotlivých rezortov a to nielen v súostroví Whitsundays, ale aj na Novom Zélande a Fidži.

So svojimi modernými účelovými plavidlami Cruise Whitsundays prepája pláž Airlie Beach a prístav Shute Harbour na austrálskej pevnine s ostrovom Hamilton a ostrovným rezortom Daydream Island Resort and Spa.

Spoločnosť Cruise Whitsundays má tie najväčšie a najpohodlnejšie lode v regióne ostrovov a na palube jej plavidiel môžete nájsť priestranné klimatizované salóniky, veľké vyhliadkové paluby alebo širokouhlé televízory, ktoré poskytnú informácie o rezortoch a miestnej oblasti. Osviežiť sa môžete v bare, ktorý ponúka kompletný sortiment nápojov a občerstvenia.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Cruise Whitsundays s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Cruise Whitsundays s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.