CTM Deher
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

CTM Deher

CTM Deher prevádzkuje trajektové plavby vo francúzskych Antilách spájajúce guadalopské ostrovy Basse Terre a Terre-de-Haut v južnej časti Karibského mora.

CTM Deher je rodinná firma, založená v 70. rokoch Adolphom Deherom, ktorá si dala za cieľ zlepšiť prístup miestnych obyvateľov a turistov na Les Saintes.

Spoločnosť prevádzkuje dva vysokorýchlostné trajekty na takmer 12 km dlhej trase medzi prístavmi v Trois Rivieres a Les Saintes. Cesta trvá približne 15 minút a uskutočňuje sa dvakrát za deň v každom smere, ráno aj večer.

Trajekty tejto spoločnosti sú špeciálne prispôsobené na presun medzi ostrovmi. Antoinette je dlhá 33 metrov a môže prepraviť 200 pasažierov, 70 na hlavnej palube a 130 na slnečnej palube. Trajekt je klimatizovaný a k dispozícii je vám aj palubný bar. Väčší trajekt Miss Guadeloupe má dĺžku okolo 35 metrov a môže prepraviť 300 cestujúcich – približne 201 v hlavnom klimatizovanom salóniku a ďalších 99 na hornej slnečnej palube. Počas plavby je k dispozícií barová obsluha a malé občerstvenie.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti CTM Deher s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.