COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

CTM Deher

CTM Deher prevádzkuje trajektové plavby vo francúzskych Antilách spájajúce guadalopské ostrovy Basse Terre a Terre-de-Haut v južnej časti Karibského mora.

CTM Deher je rodinná firma, založená v 70. rokoch Adolphom Deherom, ktorá si dala za cieľ zlepšiť prístup miestnych obyvateľov a turistov na Les Saintes.

Spoločnosť prevádzkuje dva vysokorýchlostné trajekty na takmer 12 km dlhej trase medzi prístavmi v Trois Rivieres a Les Saintes. Cesta trvá približne 15 minút a uskutočňuje sa dvakrát za deň v každom smere, ráno aj večer.

Trajekty tejto spoločnosti sú špeciálne prispôsobené na presun medzi ostrovmi. Antoinette je dlhá 33 metrov a môže prepraviť 200 pasažierov, 70 na hlavnej palube a 130 na slnečnej palube. Trajekt je klimatizovaný a k dispozícii je vám aj palubný bar. Väčší trajekt Miss Guadeloupe má dĺžku okolo 35 metrov a môže prepraviť 300 cestujúcich – približne 201 v hlavnom klimatizovanom salóniku a ďalších 99 na hornej slnečnej palube. Počas plavby je k dispozícií barová obsluha a malé občerstvenie.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti CTM Deher s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Všetky trasy CTM Deher