COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dain Ferry

Spoločnosť Dain Ferry ponúka plavby medzi mestom Incheon v Južnej Kórei a čínskym prístavným mestom Dalian niekoľko krát do týždňa po celý rok.

Moderná flotila trajektov premávajúca medzi týmto čínskym pohraničným mesto a juhokórejským prístavom má kapacitu pre 510 pasažierov a dosahuje rýchlosť 25 knotov pri každej plavbe. Plavidlá spoločnosti Dain Ferry sú vybavené bezpečnostným zariadením, ktoré je pravidelne kontrolované a menené, aby mohol mať každý pasažier pocit bezpečia. Pohodlné postele sú súčasťou ubytovania a tak si počas plavby môžete aj pospať. Rodiny môžu využiť spoločné kajuty, kde je k dispozícii niekoľko lôžok, a páry či priatelia môžu využiť kajuty s väčším súkromím.

Od svojho vzniku v roku 1996 spoločnosť neustále rastie a dnes je známa ako jedna z najspoľahlivejších a najdôveryhodnejších operátorov v Južnej Kórei a Číne. Moderné vybavenie počas plavby zaručuje pasažierom pohodlie, priestory na posedenie sú k dispozícii po celej priestrannej hale a k dispozícii je aj jedlo a nápoje. Pre rodinu a známych môžete v bezcolnom obchode zakúpiť rôzne veľkoobchodné dary za zľavnené ceny.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Dain Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Trasy a prístavy Dain Ferry

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Všetky trasy Dain Ferry