Dain Ferry
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Dain Ferry

Spoločnosť Dain Ferry ponúka plavby medzi mestom Incheon v Južnej Kórei a čínskym prístavným mestom Dalian niekoľko krát do týždňa po celý rok.

Moderná flotila trajektov premávajúca medzi týmto čínskym pohraničným mesto a juhokórejským prístavom má kapacitu pre 510 pasažierov a dosahuje rýchlosť 25 knotov pri každej plavbe. Plavidlá spoločnosti Dain Ferry sú vybavené bezpečnostným zariadením, ktoré je pravidelne kontrolované a menené, aby mohol mať každý pasažier pocit bezpečia. Pohodlné postele sú súčasťou ubytovania a tak si počas plavby môžete aj pospať. Rodiny môžu využiť spoločné kajuty, kde je k dispozícii niekoľko lôžok, a páry či priatelia môžu využiť kajuty s väčším súkromím.

Od svojho vzniku v roku 1996 spoločnosť neustále rastie a dnes je známa ako jedna z najspoľahlivejších a najdôveryhodnejších operátorov v Južnej Kórei a Číne. Moderné vybavenie počas plavby zaručuje pasažierom pohodlie, priestory na posedenie sú k dispozícii po celej priestrannej hale a k dispozícii je aj jedlo a nápoje. Pre rodinu a známych môžete v bezcolnom obchode zakúpiť rôzne veľkoobchodné dary za zľavnené ceny.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Dain Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.