DBS Cruise Ferry
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

DBS Cruise Ferry

DBS Cruise Ferry prevádzkuje plavby v oblasti Japonského mora, ktoré je tiež známe ako „Východné more“ a nachádza sa medzi mestami Vladivostok v Rusku, Donghae v Južnej Kórei a Sakaiminato v Japonsku.

Trajekt s názvom Eastern Dream je 140 metrov dlhý, s maximálnou rýchlosťou 22 uzlov a môže prepraviť až 500 cestujúcich a 66 vozidiel. Na palube tohto plavidla nájdete širokú škálu luxusných a ekonomických kajút, vynikajúce reštaurácie a rôzne obchody. Dokonca tu je nočný klub a veľká sauna, čo zaistí pohodlnú a príjemnú plavbu.

Spoločnosť DBS Cruise Ferry, založená v roku 2009, sa snaží poskytovať svojim cestujúcim čo najlepšie služby, s cieľom čo najväčšej spokojnosti svojich zákazníkov, čo dopomohlo spoločnosti stať sa jedným z najväčších operátorov v regióne. Jej priateľský a profesionálny personál vám pomôže so všetkým, čo budete potrebovať.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti DBS Cruise Ferry, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s DBS Cruise Ferry. Ak je to možné, taktiež porovnáme DBS Cruise Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Na palube DBS Cruise Ferry

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.