COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

DBS Cruise Ferry

DBS Cruise Ferry prevádzkuje plavby v oblasti Japonského mora, ktoré je tiež známe ako „Východné more“ a nachádza sa medzi mestami Vladivostok v Rusku, Donghae v Južnej Kórei a Sakaiminato v Japonsku.

Trajekt s názvom Eastern Dream je 140 metrov dlhý, s maximálnou rýchlosťou 22 uzlov a môže prepraviť až 500 cestujúcich a 66 vozidiel. Na palube tohto plavidla nájdete širokú škálu luxusných a ekonomických kajút, vynikajúce reštaurácie a rôzne obchody. Dokonca tu je nočný klub a veľká sauna, čo zaistí pohodlnú a príjemnú plavbu.

Spoločnosť DBS Cruise Ferry, založená v roku 2009, sa snaží poskytovať svojim cestujúcim čo najlepšie služby, s cieľom čo najväčšej spokojnosti svojich zákazníkov, čo dopomohlo spoločnosti stať sa jedným z najväčších operátorov v regióne. Jej priateľský a profesionálny personál vám pomôže so všetkým, čo budete potrebovať.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti DBS Cruise Ferry, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s DBS Cruise Ferry. Ak je to možné, taktiež porovnáme DBS Cruise Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Na palube DBS Cruise Ferry

Všetky trasy DBS Cruise Ferry