Dcamel Fast Ferry
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Dcamel Fast Ferry

Cieľom spoločnosti Dcamel je poskytnúť čo najrýchlejšiu a najluxusnejšiu plavbu na ostrov Lembongan. Rýchla plavba na efektívnom plavidle Fast Ferry zaručí, že sa za 30 minút dostanete z bielych pláží ostrova Sanur na ostrov Nusa Lembongan. Trajekt má kapacitu až pre 80 cestujúcich, ktorí si môžu vychutnať spoľahlivý a zodpovedný servis doplnený o súpravu bezpečnostných zariadení.

Spoločnosť DCamelom ponúka efektívny spôsob nalodenia a veľkolepý výhľad z paluby. Moderná loď ponúka mimoriadne pohodlné posedenie, čo umožňuje cestujúcim usadiť sa a relaxovať a vychutnávať si výhľad na úchvatné okolie s nádhernými plážami, nekonečným modrým morom a úchvatnými koralovými útesmi.

Spoločnosť sa pýši nielen palubnými skúsenosťami, ale aj bezplatnou dopravou z prístavu do vášho rezortu a postaranie sa o bezpečné prostredie. Spoločnosť DCamel patrí vďaka svojmu skúsenému personálu a neustálemu poskytovaniu bezchybných plavieb medzi najvýznamnejších operátorov v Indonézii.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Dcamel Fast Ferry, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Dcamel Fast Ferry. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Dcamel Fast Ferry s inými trajektovými operátormi.

Na palube Dcamel Fast Ferry

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.