COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dcamel Fast Ferry

Cieľom spoločnosti Dcamel je poskytnúť čo najrýchlejšiu a najluxusnejšiu plavbu na ostrov Lembongan. Rýchla plavba na efektívnom plavidle Fast Ferry zaručí, že sa za 30 minút dostanete z bielych pláží ostrova Sanur na ostrov Nusa Lembongan. Trajekt má kapacitu až pre 80 cestujúcich, ktorí si môžu vychutnať spoľahlivý a zodpovedný servis doplnený o súpravu bezpečnostných zariadení.

Spoločnosť DCamelom ponúka efektívny spôsob nalodenia a veľkolepý výhľad z paluby. Moderná loď ponúka mimoriadne pohodlné posedenie, čo umožňuje cestujúcim usadiť sa a relaxovať a vychutnávať si výhľad na úchvatné okolie s nádhernými plážami, nekonečným modrým morom a úchvatnými koralovými útesmi.

Spoločnosť sa pýši nielen palubnými skúsenosťami, ale aj bezplatnou dopravou z prístavu do vášho rezortu a postaranie sa o bezpečné prostredie. Spoločnosť DCamel patrí vďaka svojmu skúsenému personálu a neustálemu poskytovaniu bezchybných plavieb medzi najvýznamnejších operátorov v Indonézii.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Dcamel Fast Ferry, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Dcamel Fast Ferry. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Dcamel Fast Ferry s inými trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy Dcamel Fast Ferry

Na palube Dcamel Fast Ferry