European Seaways
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

European Seaways

Spoločnosť European Seaways je gréckou námornou spoločnosťou s ponukou trajektovej prepravy medzi prístavmi v južnom Taliansku a mnohými prístavmi v Albánsku a západnom Grécku vrátane Iónskych ostrovov.

V roku 1990 došlo k zavedeniu celoročných trás medzi Talianskom a Gréckom, pričom spoločnosť rozšírila svoje trasy a nakúpila väčšie plavidlá v nasledujúcich desaťročiach, aby uspokojila rastúce požiadavky na trhu. Európsky letový poriadok zahŕňa plavby z Brindisi v Taliansku, na grécke ostrovy Zakynthos, Kefalonia a Korfu, ako aj na populárnej plavbe cez Jadranské more do Albánska.

Po mnohých štrukturálnych zmenách flotily v priebehu rokov spoločnosť European Seaways prevádzkuje dva veľké trajekty s názvom F/B Bridge a F/B Galaxy. Obe lode pojmú zhruba tisíc pasažierov s niekoľkými stovkami vozidiel, a dosahujú rýchlosť až 19 uzlov. Medzi palubné zariadenia patria moderne zariadené kajuty s dreveným nábytkom, viaceré salóniky s TV s plochou obrazovkou a dobre vybavené detské kútiky.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti European Seaways s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky European Seaways s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.