COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

European Seaways

Spoločnosť European Seaways je gréckou námornou spoločnosťou s ponukou trajektovej prepravy medzi prístavmi v južnom Taliansku a mnohými prístavmi v Albánsku a západnom Grécku vrátane Iónskych ostrovov.

V roku 1990 došlo k zavedeniu celoročných trás medzi Talianskom a Gréckom, pričom spoločnosť rozšírila svoje trasy a nakúpila väčšie plavidlá v nasledujúcich desaťročiach, aby uspokojila rastúce požiadavky na trhu. Európsky letový poriadok zahŕňa plavby z Brindisi v Taliansku, na grécke ostrovy Zakynthos, Kefalonia a Korfu, ako aj na populárnej plavbe cez Jadranské more do Albánska.

Po mnohých štrukturálnych zmenách flotily v priebehu rokov spoločnosť European Seaways prevádzkuje dva veľké trajekty s názvom F/B Bridge a F/B Galaxy. Obe lode pojmú zhruba tisíc pasažierov s niekoľkými stovkami vozidiel, a dosahujú rýchlosť až 19 uzlov. Medzi palubné zariadenia patria moderne zariadené kajuty s dreveným nábytkom, viaceré salóniky s TV s plochou obrazovkou a dobre vybavené detské kútiky.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti European Seaways s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky European Seaways s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Trasy a prístavy European Seaways

Všetky trasy European Seaways