Ospravedlňujeme sa, ale Exuma služby už nie sú dostupné.
...

Trajekty do Exuma

Naše trajekty do Exuma už nie sú k dispozícii, pretože v súčasnosti tu nie sú ponúkané žiadne linky.

Ako najväčšia nezávislá stránka na svete, ktorá porovnáva trajekty na viac než 2500 dostupných trasách, je pravdepodobné, že v našej ponuke nájdete vhodnú plavbu v blízkosti, takže si prezrite naše stránky pre informácie o prístavoch, trasách alebo destináciach. Môžete nás tiež kontaktovať, ak potrebujete poradiť.

Alternatívy môžete tiež hľadať výberom z menu v našom vyhľadávači na ľavej strane tohto okna.

Trajekty do Exuma

Slovo "raj" sa v súčasnosti používa už málo, ale v prípade Exuma, ktorý sa skladá z 365 ostrovov a ostrovčekov, je to naozaj pravda.

Krásne pláže a tyrkysové vody uspokoja aj najnáročnejších cestovateľov na to, čo mnohí nazývajú "ihrisko bohatého človeka". Na ostrovoch je množstvo súkromných víl, luxusných letovísk a boli tu aj natočené filmy Thunderball, Nikdy nehovor nikdy a Piráti z Karibiku.

Kryštálovo čistá voda oceánu láka potápačov z celého sveta. Podmorský svet je domovom pre tropické ryby, morské korytnačky, farebné útesy a najstaršie známe makrofosílie na planéte.

Pre námorníkov a jachtárov sú k dispozícii neobjavené pláže a zátoky pozdĺž pobrežia, ktoré len čakajú na preskúmanie.

Na pevnine uvidíte množstvo voľne žijúcich živočíchov, vrátane leguánov a plameniakov, nehovoriac o rozkošných plávajúcich prasiatkach obývajúcich pláž na Big Major Cay.

Nájdete tu toho veľa, čo Vás zabaví ako napríklad rozsiahlu sieťou ohromujúcich turistických trás a historických ruin, ktoré ležia po celom súostroví, ako sú hrobky Hermitage na Malej Exume, ktoré sa datujú až do roku 1700.

Národný park Moria Harbour Cay má 13,440 akrov piesočných dún, pláží, mangrovníkov a podmorských lúk, ktoré sú všetky životne dôležité pre ekosystém ostrovov a naozaj stoja za to, aby ste ich videli.

Nádhernú architektúru tiež možno nájsť v George Town na ostrove Great Exuma, vrátane 150 rokov starého kostola a výrazne ružovej budovy štátnej správy.

Premáva sem nočný trajekt z Nassau, hlavného mesta Bahám, ktoré leží na ostrove New Providence a smeruje odtiaľ každý týždeň do mesta George Town.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Trasy a prístavy v Exuma