COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ferries Del Caribe

Spoločnosť Ferries del Caribe spája Dominikánsku republiku s Portorikom plavbami medzi prístavmi Santo Domingo a San Juan. Ferries del Caribe bola založená v roku 2004 a je tou najlepšou voľbou pre vašu približne 400 km dlhú cestu medzi Portorikom a Dominikánskou republikou.

Trajekt odchádza na 12-hodinovú nočnú plavbu z prístavu Santo Domingo vždy v nedeľu, utorok a štvrtok a vracia sa z prístavu San Juan v pondelok, stredu a piatok večer. V sobotu nepremáva. Zábava začína hneď po vstupe na palubu lode Ferries Del Caribe, kde zažijete takú úžasnú plavbu, ako keby ste sa nachádzali na výletnej lodi.

Trajekt, ktorý bol postavený v Japonsku v 90. rokoch, je schopný prepraviť okolo 1750 pasažierov a 70 áut. Na palube sa nachádzajú pohodlné a priestranné salóniky so štýlovými kreslami typu Pullman a taktiež máte na výber z ubytovania s vlastnou kúpeľňou vo vnútorných aj vonkajších priestoroch lode. Pre tých, ktorí by si želali ešte väčšie pohodlie, sú k dispozícii kajuty Deluxe Ocean View pre 3 osoby, s nádherným výhľadom na oceán, TV, dvojlôžkom a jednolôžkom. Okrem toho sa môžete ubytovať aj v apartmáne Master, ktorý je priestrannejší a má manželskú posteľ.

Pokiaľ ide o zábavu, úchvatná otvorená paluba Open Deck ponúka dobre zásobený bar a televízne obrazovky pre vaše rozptýlenie. Pre neskoršiu zábavu je tu nočný klub Del Bar s úchvatnou scenériou a podmanivou atmosférou, nehovoriac o skvelom bare a hudbe. Ak dostanete chuť na jedlu, reštaurácie sú otvorené na raňajky od skorých ranných hodín a na večere formou švédskych stolov vo večerných hodinách.

Bezcolný obchod na palube (Tax Free Shop) ponúka množstvo produktov vrátane suvenírov a alkoholu a je otvorený počas celej doby plavby na otvorenom mori.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Ferries Del Caribe s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Ferries Del Caribe s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Na palube Ferries Del Caribe

Všetky trasy Ferries Del Caribe