Ferries Del Caribe
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Ferries Del Caribe

Spoločnosť Ferries del Caribe spája Dominikánsku republiku s Portorikom plavbami medzi prístavmi Santo Domingo a San Juan. Ferries del Caribe bola založená v roku 2004 a je tou najlepšou voľbou pre vašu približne 400 km dlhú cestu medzi Portorikom a Dominikánskou republikou.

Trajekt odchádza na 12-hodinovú nočnú plavbu z prístavu Santo Domingo vždy v nedeľu, utorok a štvrtok a vracia sa z prístavu San Juan v pondelok, stredu a piatok večer. V sobotu nepremáva. Zábava začína hneď po vstupe na palubu lode Ferries Del Caribe, kde zažijete takú úžasnú plavbu, ako keby ste sa nachádzali na výletnej lodi.

Trajekt, ktorý bol postavený v Japonsku v 90. rokoch, je schopný prepraviť okolo 1750 pasažierov a 70 áut. Na palube sa nachádzajú pohodlné a priestranné salóniky so štýlovými kreslami typu Pullman a taktiež máte na výber z ubytovania s vlastnou kúpeľňou vo vnútorných aj vonkajších priestoroch lode. Pre tých, ktorí by si želali ešte väčšie pohodlie, sú k dispozícii kajuty Deluxe Ocean View pre 3 osoby, s nádherným výhľadom na oceán, TV, dvojlôžkom a jednolôžkom. Okrem toho sa môžete ubytovať aj v apartmáne Master, ktorý je priestrannejší a má manželskú posteľ.

Pokiaľ ide o zábavu, úchvatná otvorená paluba Open Deck ponúka dobre zásobený bar a televízne obrazovky pre vaše rozptýlenie. Pre neskoršiu zábavu je tu nočný klub Del Bar s úchvatnou scenériou a podmanivou atmosférou, nehovoriac o skvelom bare a hudbe. Ak dostanete chuť na jedlu, reštaurácie sú otvorené na raňajky od skorých ranných hodín a na večere formou švédskych stolov vo večerných hodinách.

Bezcolný obchod na palube (Tax Free Shop) ponúka množstvo produktov vrátane suvenírov a alkoholu a je otvorený počas celej doby plavby na otvorenom mori.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Ferries Del Caribe s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Ferries Del Caribe s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Na palube Ferries Del Caribe

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.