Ferry Las Perlas

Ferry Las Perlas prevádzkuje rýchlu trajektovú prepravu v Panamskom zálive medzi mestom Panama a súostrovím Pearl Islands v Strednej Amerike.

Ferry Las Perlas je mladá panamská spoločnosť, ktorá ponúka svoje moderné služby miestnym obyvateľom, ako aj rastúcemu počtu návštevníkov Panamy.

Pravidelné plavby spoločnosti ponúkajú priamy transfer od Trump Tower v centre mesta Panama na ostrovy Saboga, Contadora a Viveros. Plavba trvá približne 90 minút. Ferry Las Perlas vám zaručí pokojnú plavbu na moderných katamaránoch, účelovo zostrojených pre plavbu v Panamskom zálive.

Na palube nájdete LCD televízory, kaviareň a toalety. Okrem klimatizovaných priestorov na sedenie si tiež môžete užiť slnečnú palubu či opaľovať sa na ležadlách.

Ostrovy Pearl Islands sú prírodným rajom a domovom niektorých voľne žijúcich druhov vtákov a pláží s hniezdami korytnačiek. Ostrovček Saboga s jeho krištáľovo čistou vodou je miestom, ktoré by mali navštíviť tí, ktorí milujú veľryby a delfíny, častých návštevníkov súostrovia.

Okrem trajektovej prepravy vám spoločnosť Ferry Las Perlas ponúka aj rekreačné aktivity, ako je šnorchlovanie, rybolov a výlety do Panamského zálivu. Ferry Las Perlas vám tiež ponúka jednodňové výlety na ostrov Viveros, kde sú vám k dispozícii všetky luxusné zariadenia tohto nového letoviska.

Zobraziť viac Zobraziť menej