FreeBird Express
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

FreeBird Express

Spoločnosť Freebird Express, oficiálne známa ako Pacha Express, je jednou z najnovších spoločností vysokorýchlostných trajektov v Indonézii a ponúka plavby medzi oblasťou Amed (východné Bali), ostrovmi Gili a prístavom Bangasal (v severovýchodnej časti ostrova Lombok).

Plavba trvá 45 minút až dve hodiny a spoločnosť Freebird Express sa snaží poskytnúť svojim zákazníkom tú najvyššiu kvalitu služieb, rovnako ako bezpečnosť a profesionalitu počas plavby. Spoločnosť sa stala najväčšou a najluxusnejšou lodnou obsluhou v oblasti ostrovov Gili, Lomboku a ostrovu Amed.

Na palube jej moderných plavidiel nájdete pohodlné sedadlá a priestrannú slnečnú palubu, z ktorej môžete obdivovať krásnu scenériu okolia. Taktiež sa tam nachádzajú najnovšie bezpečnostné zariadenie, takže si môžete byť istí, že ste v tých najlepších rukách. Každý cestujúci dostane zdarma fľašu minerálnej vody a osviežujúci uterák.

Spoločnosť Freebird Express takisto zabezpečuje bezplatný transfer z okolia ostrova Amed do prístavu, ako aj transfery z neďalekých lokalít za príplatok.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti FreeBird Express, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s FreeBird Express. Ak je to možné, taktiež porovnáme FreeBird Express s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Na palube FreeBird Express

FreeBird Express routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.