FreeBird Express

Spoločnosť Freebird Express, oficiálne známa ako Pacha Express, je jednou z najnovších spoločností vysokorýchlostných trajektov v Indonézii a ponúka plavby medzi oblasťou Amed (východné Bali), ostrovmi Gili a prístavom Bangasal (v severovýchodnej časti ostrova Lombok).

Plavba trvá 45 minút až dve hodiny a spoločnosť Freebird Express sa snaží poskytnúť svojim zákazníkom tú najvyššiu kvalitu služieb, rovnako ako bezpečnosť a profesionalitu počas plavby. Spoločnosť sa stala najväčšou a najluxusnejšou lodnou obsluhou v oblasti ostrovov Gili, Lomboku a ostrovu Amed.

Na palube jej moderných plavidiel nájdete pohodlné sedadlá a priestrannú slnečnú palubu, z ktorej môžete obdivovať krásnu scenériu okolia. Taktiež sa tam nachádzajú najnovšie bezpečnostné zariadenie, takže si môžete byť istí, že ste v tých najlepších rukách. Každý cestujúci dostane zdarma fľašu minerálnej vody a osviežujúci uterák.

Spoločnosť Freebird Express takisto zabezpečuje bezplatný transfer z okolia ostrova Amed do prístavu, ako aj transfery z neďalekých lokalít za príplatok.

Zobraziť viac Zobraziť menej