FRS
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

FRS

FRS ponúka plavby na svojich vysokorýchlostných trajektoch medzi Španielskom (Tarifa) a Marokom (Tangier) cez Gibraltársky prieliv a v Alboránskom mori.

FRS od roku 2000 celoročne zabezpečuje trajektovú prepravu medzi španielskym prístavom Tarifa a marockým prístavom Tanger, čo je najkratšie spojenie medzi oboma kontinentmi, ktoré sú od seba vzdialené iba 35 minút plavby. Spoločnosť tiež ponúka plavby do Tangeru z prístavu Algeciras a Gibraltáru.

FRS sa so svojou flotilou moderných vysokorýchlostných trajektov stala lídrom na španielsko-marockom trhu s viac než 1,5 milióna prepravenými cestujúcimi ročne z/do mesta Tangier. FRS sa tiež intenzívne zameriava na medzinárodný rast a z regionálneho operátora sa rozšírila na celosvetový podnik s kanceláriami v Európe, Afrike, Karibiku a na Strednom východe.

Medzi lode FRS patrí rýchle plavidlo Tarija Jet, veľký katamarán pre 777 cestujúcich, a lode Ceuta Jet a Algeciras Jet, ako aj 3 menšie plavidlá a 3 väčšie trajekty, ktoré sa používajú na dlhšie cesty a majú väčšiu kapacitu pre vozidlá.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti FRS s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.