FRS

FRS ponúka plavby na svojich vysokorýchlostných trajektoch medzi Španielskom (Tarifa) a Marokom (Tangier) cez Gibraltársky prieliv a v Alboránskom mori.

FRS od roku 2000 celoročne zabezpečuje trajektovú prepravu medzi španielskym prístavom Tarifa a marockým prístavom Tanger, čo je najkratšie spojenie medzi oboma kontinentmi, ktoré sú od seba vzdialené iba 35 minút plavby. Spoločnosť tiež ponúka plavby do Tangeru z prístavu Algeciras a Gibraltáru.

FRS sa so svojou flotilou moderných vysokorýchlostných trajektov stala lídrom na španielsko-marockom trhu s viac než 1,5 milióna prepravenými cestujúcimi ročne z/do mesta Tangier. FRS sa tiež intenzívne zameriava na medzinárodný rast a z regionálneho operátora sa rozšírila na celosvetový podnik s kanceláriami v Európe, Afrike, Karibiku a na Strednom východe.

Medzi lode FRS patrí rýchle plavidlo Tarija Jet, veľký katamarán pre 777 cestujúcich, a lode Ceuta Jet a Algeciras Jet, ako aj 3 menšie plavidlá a 3 väčšie trajekty, ktoré sa používajú na dlhšie cesty a majú väčšiu kapacitu pre vozidlá.

Zobraziť viac Zobraziť menej