COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

FRS Caribbean

FRS Caribbean prepája Miami na Floride (USA) s Bimini, najzápadnejšou oblasťou Bahám v Karibiku, 49 námorných míľ na východ.

FRS Caribbean sa môže ako jedna z najúspešnejších trajektových spoločností na svete pochváliť medzinárodnou sieťou trás, pričom v lete roku 2016 rozšírila svoje pôsobenie do Karibiku a Spojených štátov. Vďaka FRS Caribbean sa môžu turisti i miestni obyvatelia na Miami prepraviť na krásny ostrov Bimini, najbližší bahamský ostrov k pevnine USA, a to iba za dve hodiny, zatiaľ čo vyhovujúci cestovný poriadok spoločnosti umožňuje výletníkom osem hodín zábavy na slnku.

Loď využívaná na plavby je San Gwann, veľký vysokorýchlostný katamarán schopný prepraviť viac ako 400 cestujúcich. Loď je dlhá 21 metrov a schopná dosiahnuť rýchlosť 38 uzlov. Má moderný dizajn a červeno-bielu farbu, typickú pre FRS. Na palube nájdete dva dobre vybavené bary, bezcolné obchody so širokou škálou produktov a tiež pohodlné sedadlá.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti FRS Caribbean s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Všetky trasy FRS Caribbean