Gili Getaway
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Gili Getaway

Vďaka plavbám okolo ostrovov Gili, ktoré patria medzi najpopulárnejšie oblasti v Indonézii, sa spoločnosť Gili Getaway stala jedným z kľúčových dopravných poskytovateľov v regióne. S pravidelnými spojmi na Bali patrí spoločnosť k jedným z najspoľahlivejších a bežne využívaných trajektových dopravcov v Indonézii.

Spoločnosť má plavidlá s kapacitou 40 osôb a pýši sa výkonnými motormi s pohonom 250 koní, ktoré umožňujú až o 45 minút rýchlejšiu dopravu než jej konkurenti. Ak má byť rýchlosť základom spoločnosti Gili Getaway, jej puncom je priama plavba na trase medzi Bali a ostrovom Gili Trawangan, kam prevádzkuje dve plavby o trvaní 2 hodín každý deň. Okrem toho je spoločnosť nad konkurenciou aj poskytovaním bezplatnej obojsmernej dopravy do vašich vybraných rezortov priamo z prístavov.

Na palube zariadenia vám plavbu plnú oddychu zaručuje ľahko dostupné občerstvenie, chladené uteráky či krém s ochranným faktorom. Slnečný salónik na streche je určený pre tých, ktorí túžia po pokojnom prostredí počas plavby na modrom trblietavom mori.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Gili Getaway, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Gili Getaway. Ak je to možné, taktiež porovnáme Gili Getaway s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Na palube Gili Getaway

Všetky trasy Gili Getaway

Gili Getaway routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.