COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Gili Getaway

Vďaka plavbám okolo ostrovov Gili, ktoré patria medzi najpopulárnejšie oblasti v Indonézii, sa spoločnosť Gili Getaway stala jedným z kľúčových dopravných poskytovateľov v regióne. S pravidelnými spojmi na Bali patrí spoločnosť k jedným z najspoľahlivejších a bežne využívaných trajektových dopravcov v Indonézii.

Spoločnosť má plavidlá s kapacitou 40 osôb a pýši sa výkonnými motormi s pohonom 250 koní, ktoré umožňujú až o 45 minút rýchlejšiu dopravu než jej konkurenti. Ak má byť rýchlosť základom spoločnosti Gili Getaway, jej puncom je priama plavba na trase medzi Bali a ostrovom Gili Trawangan, kam prevádzkuje dve plavby o trvaní 2 hodín každý deň. Okrem toho je spoločnosť nad konkurenciou aj poskytovaním bezplatnej obojsmernej dopravy do vašich vybraných rezortov priamo z prístavov.

Na palube zariadenia vám plavbu plnú oddychu zaručuje ľahko dostupné občerstvenie, chladené uteráky či krém s ochranným faktorom. Slnečný salónik na streche je určený pre tých, ktorí túžia po pokojnom prostredí počas plavby na modrom trblietavom mori.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Gili Getaway, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Gili Getaway. Ak je to možné, taktiež porovnáme Gili Getaway s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Gili Getaway