Gili Gili Fast Boat
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Gili Gili Fast Boat

Spoločnosť Gili Gili Fast Boat bola založená v roku 2009 a rýchlo sa stala jedným z najuznávanejších a najspoľahlivejších operátorov v Indonézii. Spoločnosť si všimla dopyt po rýchlej a pohodlnej doprave medzi ostrovom Bali a ostrovmi Gili, najčastejšie medzi ostrovmi Gili Trawangan a Gili Air, a rýchlo zaplátala dieru po dopyte poskytnutím bezpečnej a rýchlej dopravy.

Cestujúci majú k dispozícii až 80 individuálnych relaxačných sedadiel, priestrannú palubnú plochu s ľahkým prístupom na toaletu a kompletné bezpečnostné vybavenie, ktoré zaručujú komfort a bezpečnosť pre všetkých cestujúcich. Prvoradý dôraz na bezpečnosť a dôsledný personál zaručujú, že spoločnosť patrí medzi najobľúbenejšie spoločnosti medzi miestnymi obyvateľmi a návštevníkmi. Každý člen personálu hovorí po anglicky a je kompletne kvalifikovaný, a tak si môžete oddýchnuť uprostred ohromujúceho prostredia našich plavidiel s vedomím, že ste v bezpečných rukách. Zatiaľ čo si budete vychutnávať morský vánok a výhľad na azúrovo modrú vodu, my vám ako súčasť vášho luxusného zážitku doprajeme bezplatný koláč, minerálnu vodu a uteráky na tvár.

Naše lode sú poháňané motormi s výkonom 250 koní, čo zaručuje priemernú plavebnú rýchlosť 25-35 uzlov. K vybaveniu lode patrí aj LCD TV, čo na niektorých plavbách vytvára živú a veselú atmosféra. Veselá atmosféra však nenarušuje profesionalitu personálu, ktorý sa postará o batožinu cestujúcich, ktorí si môžu so sebou priniesť 2 kusy batožiny.

Okrem príjemnej atmosféry sa spoločnosť Gili Gili Fast Boat pýši aj výnimočnou službou bezplatnej obojsmernej prepravy do hotelov po príchode do prístavu. Táto služba pokrýva mnohé obľúbené oblasti ako sú Sanur, Tanjung Benoa a Padang Bai.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Gili Gili Fast Boat s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Na palube Gili Gili Fast Boat

Gili Gili Fast Boat routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.