COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

GLD Atlantique

GLD Atlantique bol názov prvej francúzsko-španielskej „morskej diaľnice“, ktorá spájala prístavy Saint Nazaire (Nantes) a Gijón.

Pôvodne to bol spoločný podnik medzi Grimaldi Lines a LD Lines, dvoch najväčších trajektových prepravcov v Európe. Momentálne táto osobná trajektová doprava funguje pod názvom LD Lines.

Trasa Saint Nazaire - Gijon je obsluhovaná plavidlom s kapacitou 800 cestujúcich a nájdete tu všetko, čo sa dá očakávať od moderného trajektu.

Táto „námorná diaľnica“ má za cieľ znížiť dopravné zápchy na cestách cez Pyreneje (najmä na magistrále N10) a zmenšiť škodlivý vplyv automobilov na životné prostredie ponukou alternatívnej dopravy cez more.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti GLD Atlantique, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti GLD Atlantique. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme GLD Atlantique s inými trajektovými operátormi.