GLD Atlantique
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

GLD Atlantique

GLD Atlantique bol názov prvej francúzsko-španielskej „morskej diaľnice“, ktorá spájala prístavy Saint Nazaire (Nantes) a Gijón.

Pôvodne to bol spoločný podnik medzi Grimaldi Lines a LD Lines, dvoch najväčších trajektových prepravcov v Európe. Momentálne táto osobná trajektová doprava funguje pod názvom LD Lines.

Trasa Saint Nazaire - Gijon je obsluhovaná plavidlom s kapacitou 800 cestujúcich a nájdete tu všetko, čo sa dá očakávať od moderného trajektu.

Táto „námorná diaľnica“ má za cieľ znížiť dopravné zápchy na cestách cez Pyreneje (najmä na magistrále N10) a zmenšiť škodlivý vplyv automobilov na životné prostredie ponukou alternatívnej dopravy cez more.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti GLD Atlantique, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti GLD Atlantique. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme GLD Atlantique s inými trajektovými operátormi.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.