Glossa
Mantoudi
Trajekty do Grécko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Glossa do Mantoudi

Linka Glossa Mantoudi spája ostrov Skopelos s Grécko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Anes Ferries. Plavba sa uskutočňuje 18 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 1 hodina 30 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Glossa Mantoudi sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z ostrov Skopelos do Grécko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Glossa do Mantoudi?

Čas prepravy trajektom z Glossa do Mantoudi je približne 1h 30m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Glossa a Mantoudi?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Glossa do Mantoudi a toto je
  • Anes Ferries

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Glossa do Mantoudi?

Rezervujte si trajekty z Glossa do Mantoudi prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Glossa do Mantoudi?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Glossa do Mantoudi s
  • Anes Ferries

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Glossa do Mantoudi?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Glossa do Mantoudi s
  • Anes Ferries

Môžete vziať na trajekt z Glossa do Mantoudi domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Anes Ferries

Sprievodca prístavom Glossa

Glossa je dedinka na gréckom ostrove Skopelos, ktorá je súčasťou súostrovia Severné Sporady. Nachádza sa v severozápadnej časti ostrova, cca 11 km severozápadne od mesta Skopelos a 23 km od Hory. Glossa je často považovaná za jednu z najmalebnejších dediniek v regióne, pri potulkách tu nájdete úzke uličky a tradičné dvojposchodové domy s drevenými balkónmi a dláždenými strechami. Z dedinky, učupenej v horách v nadmorskej výške okolo 300 m, je úžasný výhľad. Podarilo sa jej vyhnúť modernému spôsobu života, a napríklad ženy v Glossa stále bežne nosia tradičné kroje nazývané "foustanes".

Skopelos je spojený loďou a "lietajúcim delfínom"/katamaránom s prístavmi Volos a Agios Konstantinos na gréckej pevnine a s ostrovmi Skiathos a Alonissos. Plavba do Agios Konstantinos trvá asi 2 hodiny "lietajúcim delfínom", zo Skiathosu o niečo menej a cesta do Alonnisos trvá asi 25 minút. Skopelos je tiež prepojený s prístavom Solún, pričom doba plavby je 4 hodiny katamaránom alebo 6,5 hodiny konvenčným trajektom.


Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.