COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Golden Queen Fast Boat

Manta Express

Manta Express sa špecializuje na plavby medzi ostrovom Bali a ostrovmi Gili, troma ostrovčekmi kúsok na východ od pobrežia Lomboku. Odchod je z prístavu Serangan na juhovýchodnom pobreží Bali. Spoločnosť zabezpečuje aj plavby medzi ostrovmi Gili Air a Gili Trawangan.

Ako jeden z lídrov na trhu tejto populárnej trajektovej trasy ponúka spoločnosť Manta Express na uvedených úchvatných trasách najkvalitnejšie vysokorýchlostné plavidlo vybavené najnovšou bezpečnostnou technológiou a zamestnáva tím kompletne akreditovanej posádky. Loď je poháňaná motorom s výkonom 1 500 koní, ktorý je pravidelne kontrolovaný a plavba z Bali na ostrovy Gili trvá 120 minút, v závislosti od podmienok na mori.

Pre vaše pohodlie majú kvalitné čalúnené sedadlá polohovateľnú funkciu. K dispozícii je vám aj Wi-Fi pre všetky vaše dovolenkové potreby, ako napríklad stretnutie s priateľmi po vylodení, nahrávanie fotografií počas vašej malebnej plavby alebo ak si potrebujete rezervovať ubytovanie pred príchodom.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Golden Queen Fast Boat s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Všetky trasy Golden Queen Fast Boat