Golden Queen Fast Boat
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Golden Queen Fast Boat

Manta Express

Manta Express sa špecializuje na plavby medzi ostrovom Bali a ostrovmi Gili, troma ostrovčekmi kúsok na východ od pobrežia Lomboku. Odchod je z prístavu Serangan na juhovýchodnom pobreží Bali. Spoločnosť zabezpečuje aj plavby medzi ostrovmi Gili Air a Gili Trawangan.

Ako jeden z lídrov na trhu tejto populárnej trajektovej trasy ponúka spoločnosť Manta Express na uvedených úchvatných trasách najkvalitnejšie vysokorýchlostné plavidlo vybavené najnovšou bezpečnostnou technológiou a zamestnáva tím kompletne akreditovanej posádky. Loď je poháňaná motorom s výkonom 1 500 koní, ktorý je pravidelne kontrolovaný a plavba z Bali na ostrovy Gili trvá 120 minút, v závislosti od podmienok na mori.

Pre vaše pohodlie majú kvalitné čalúnené sedadlá polohovateľnú funkciu. K dispozícii je vám aj Wi-Fi pre všetky vaše dovolenkové potreby, ako napríklad stretnutie s priateľmi po vylodení, nahrávanie fotografií počas vašej malebnej plavby alebo ak si potrebujete rezervovať ubytovanie pred príchodom.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Golden Queen Fast Boat s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Na palube Golden Queen Fast Boat

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.