COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Great Bay Express

Great Bay Express je jedným z najnovších trajektových prevádzkovateľov, ktorý poskytuje rýchle plavby medzi ostrovmi Saint Maarten a Saint Barthelemy v oblasti Malé Antily v Karibiku.

Spoločnosť bola založená Bobby Velasquezom, miestnym námorníkom s dlhoročnými skúsenosťami v jachtingu a námornom priemysle. Jeho cieľom bolo ponúknuť miestnym obyvateľom a turistom rýchly, spoľahlivý a bezpečný spôsob dopravy medzi týmito dvoma krásnymi ostrovmi.

Great Bay Express sa so svojim vyhovujúcim plavebným poriadkom a vynikajúcimi zákazníckymi službami rýchlo stáva jednou z najpopulárnejších trajektových spoločnosti v regióne. Iba za 45 minút sa môžu cestujúci premiestniť z nádherných pláží na ostrove St Maarten do príjemných kaviarní a značkových obchodov na ostrove St Barthelemy, a to všetko v pohodlí a štýle.

Hlavná loď s názvom Shantiwa má 65-palcový mono-trup špeciálne zostrojený na plavby pri pobreží Karibského mora, čo znamená, že máte zaručenú pohodlnú plavbu bez ohľadu na počasie. Trajekt má 2 vonkajšie paluby, kryté priestory na sedenie s klimatizáciou, ktoré majú kapacitu 130 cestujúcich.

Great Bay Express ponúka aj bezplatné autobusové transfery, rovnako ako aj taxíky, ktoré Vás prepravia až na letisko na St Maarten.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Great Bay Express s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Great Bay Express s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Všetky trasy Great Bay Express