Greenlines DP

Spoločnosť Greenlines DP operujúci z Hočiminovho Mesta prevádzkuje vysokorýchlostné trajekty, ktoré vďaka nedávno modernizovanej flotile a novým trasám ponúkajú jedny z najkratších trás v Hočiminovom Meste.

Aké trajektové spoje spoločnosť Greenlines DP ponúka?

Spoločnosť Greenlines DP aktuálne ponúka množstvo trajektových spojov v centre Ho Či Minovho Mesta aj na predmestí pozdĺž pobrežia. Prevádzkuje tu množstvo trajektových spojov, z ktorých niektoré patria k tým najrýchlejším, aké sú v Hočiminovom Meste dostupné. K dispozícii sú tiež trajekty do Vung Tau aj Can Gia. Ďalšie informácie o dostupných trasách nájdete na stránkach konkrétnych trás.

Aké lode spoločnosť Greenlines DP prevádzkuje?

Spoločnosť Greenlines DP využíva množstvo trajektov, napríklad neuveriteľne rýchle katamarány, z ktorých niektoré slúžia len od vlaňajška. Prevádzkuje tiež oveľa väčšie lode, ktoré pojmú omnoho viac cestujúcich, rovnako ako oveľa menšie kompy, ktoré sú aj napriek obmedzenej kapacite rovnako rýchle ako zvyšok flotily. Ďalšie informácie o lodiach, ktoré spoločnosť Greenlines DP prevádzkuje, nájdete na stránkach konkrétnych plavidiel.

Koľko stojí lístky na trajekty Greenlines DP?

Z dôvodu rôzneho trasovania aj sezónnych zmien v cenách lístkov nemožno uviesť konkrétnu cenu za dopravu trajektom – odporúčame vám použiť náš užitočný nástroj pre vyhľadávanie najvýhodnejších cien a trás.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Greenlines DP, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Greenlines DP na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Greenlines DP s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Trasy a prístavy Greenlines DP

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Všetky trasy Greenlines DP