COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Hanil Express

Hanil Express prepája Wando na juhokórejskej pevnine s ostrovmi Jeju a Chujado.

Hanil Express je jednou z najväčších a najznámejších trajektových spoločností v Južnej Kórei, ktorá pôsobí vo svojom sektore už viac ako šesťdesiat rokov.

Hanil Express prevádzkuje tri automobilové trajekty na trase Jeju - Wando. Hanil Blue Nara a Hanil Car Ferry 1 sa plavia priamo na ostrov Jeju, zatiaľ čo Hanil Car Ferry 3 zastavuje na ostrove Chujado. Plavba na ostrov Jeju trvá okolo 90 minút, zatiaľ čo plavba na ostrov Chujado približne 2 hodiny.

Tieto tri lode sa líšia štýlom a poskytovanými službami. Hanil Blue Narae je vysokorýchlostný trajekt zabezpečujúci tú najrýchlejšiu plavbu medzi pevninou a ostrovom Jeju s kapacitou 570 cestujúcich a 63 vozidiel. Hanil Car Ferry 1 je väčší než tradičné výletné trajekty a má nosnosť až 1000 cestujúcich a viac ako 100 vozidiel.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Hanil Express, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Hanil Express na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Hanil Express s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Všetky trasy Hanil Express

Alternatívne spoločnosti a trasy