Hanil Express
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Hanil Express

Hanil Express prepája Wando na juhokórejskej pevnine s ostrovmi Jeju a Chujado.

Hanil Express je jednou z najväčších a najznámejších trajektových spoločností v Južnej Kórei, ktorá pôsobí vo svojom sektore už viac ako šesťdesiat rokov.

Hanil Express prevádzkuje tri automobilové trajekty na trase Jeju - Wando. Hanil Blue Nara a Hanil Car Ferry 1 sa plavia priamo na ostrov Jeju, zatiaľ čo Hanil Car Ferry 3 zastavuje na ostrove Chujado. Plavba na ostrov Jeju trvá okolo 90 minút, zatiaľ čo plavba na ostrov Chujado približne 2 hodiny.

Tieto tri lode sa líšia štýlom a poskytovanými službami. Hanil Blue Narae je vysokorýchlostný trajekt zabezpečujúci tú najrýchlejšiu plavbu medzi pevninou a ostrovom Jeju s kapacitou 570 cestujúcich a 63 vozidiel. Hanil Car Ferry 1 je väčší než tradičné výletné trajekty a má nosnosť až 1000 cestujúcich a viac ako 100 vozidiel.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Hanil Express, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Hanil Express na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Hanil Express s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.