COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Hansa Destinations

Hansa Destinations ponúka jednu trajektovú trasu medzi Nynäshamnom vo Švédsku a Rostockom v Nemecku, ktorá prepravuje cestujúcich a náklad.

Niektoré plavby zastavujú na ostrove Visby, pozrite si naše cestovné poriadky pre trajekty plaviace sa s touto možnosťou. Destinácie Hansa umožňujú prechod nákladnej dopravy, ktorý je šetrný k životnému prostrediu, touto trasou s kapacitou na prechod viac ako 75 000 nákladných vozidiel ročne.

Loď prevádzkujúca túto trasu je M/S Drotten. Domáce zvieratá sú vítané na palube trajektu a môžete si rezervovať kajutu vhodnú pre domáce zvieratá. Cestujúci s elektromobilmi si z bezpečnostných dôvodov môžu dobiť auto na termináli Nynäsham, nie na palube.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Hansa Destinations, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Hansa Destinations. Ak je to možné, taktiež porovnáme Hansa Destinations s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Hansa Destinations