COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Helgoline

Helgoline je nemecká trajektová spoločnosť so sídlom v malom súostroví Heligoland, ktoré sa nachádza v juhovýchodnej časti Severného mora a prepája hlavný ostrov s Hamburgom a Cuxhavenom.

Spoločnosť sa pýši novým, ultramoderným katamaránom a od roku 2018 je považovaná za vedúcu spoločnosť v oblasti trajektovej prepravy na nemecké pobrežné ostrovy. Trajekt má dve paluby a je schopný prepraviť až 692 cestujúcich. Slnečná terasa má rozlohu 228 štvorcových metrov, sú tu aj veľké VIP balkóny a o 20% vyšší počet sedadiel než na predchádzajucom trajekte Halunder Jet. Z hornej paluby je najlepší panoramatický výhľad na Labe a okolité ostrovčeky, takže by ste tu mali počas vašej plavby určite stráviť nejaký čas.

Vďaka najnovším dostupným technológiám, vrátane najmodernejšieho systému tlmenia pohybu, je plavba s Helgoline pohodlná a spoľahlivá. Tieto praktické funkcie umožňujú plynulú plavbu cez Severné more, a to aj pri impozantnej rýchlosti lode 35 uzlov. Pokiaľ ide o možnosti na palube, zákazníkom sú ponúkané USB porty pri každom sedadle, jedlo a nápoje a skúsení členovia posádky sú Vám neustále k dispozícii, aby vám pomohli s akýmikoľvek problémami alebo otázkami.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Helgoline, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Helgoline na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Helgoline s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.