Helgoline

Helgoline je nemecká trajektová spoločnosť so sídlom v malom súostroví Heligoland, ktoré sa nachádza v juhovýchodnej časti Severného mora a prepája hlavný ostrov s Hamburgom a Cuxhavenom.

Spoločnosť sa pýši novým, ultramoderným katamaránom a od roku 2018 je považovaná za vedúcu spoločnosť v oblasti trajektovej prepravy na nemecké pobrežné ostrovy. Trajekt má dve paluby a je schopný prepraviť až 692 cestujúcich. Slnečná terasa má rozlohu 228 štvorcových metrov, sú tu aj veľké VIP balkóny a o 20% vyšší počet sedadiel než na predchádzajucom trajekte Halunder Jet. Z hornej paluby je najlepší panoramatický výhľad na Labe a okolité ostrovčeky, takže by ste tu mali počas vašej plavby určite stráviť nejaký čas.

Vďaka najnovším dostupným technológiám, vrátane najmodernejšieho systému tlmenia pohybu, je plavba s Helgoline pohodlná a spoľahlivá. Tieto praktické funkcie umožňujú plynulú plavbu cez Severné more, a to aj pri impozantnej rýchlosti lode 35 uzlov. Pokiaľ ide o možnosti na palube, zákazníkom sú ponúkané USB porty pri každom sedadle, jedlo a nápoje a skúsení členovia posádky sú Vám neustále k dispozícii, aby vám pomohli s akýmikoľvek problémami alebo otázkami.

Zobraziť viac Zobraziť menej