Helgoline
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Helgoline

Helgoline je nemecká trajektová spoločnosť so sídlom v malom súostroví Heligoland, ktoré sa nachádza v juhovýchodnej časti Severného mora a prepája hlavný ostrov s Hamburgom a Cuxhavenom.

Spoločnosť sa pýši novým, ultramoderným katamaránom a od roku 2018 je považovaná za vedúcu spoločnosť v oblasti trajektovej prepravy na nemecké pobrežné ostrovy. Trajekt má dve paluby a je schopný prepraviť až 692 cestujúcich. Slnečná terasa má rozlohu 228 štvorcových metrov, sú tu aj veľké VIP balkóny a o 20% vyšší počet sedadiel než na predchádzajucom trajekte Halunder Jet. Z hornej paluby je najlepší panoramatický výhľad na Labe a okolité ostrovčeky, takže by ste tu mali počas vašej plavby určite stráviť nejaký čas.

Vďaka najnovším dostupným technológiám, vrátane najmodernejšieho systému tlmenia pohybu, je plavba s Helgoline pohodlná a spoľahlivá. Tieto praktické funkcie umožňujú plynulú plavbu cez Severné more, a to aj pri impozantnej rýchlosti lode 35 uzlov. Pokiaľ ide o možnosti na palube, zákazníkom sú ponúkané USB porty pri každom sedadle, jedlo a nápoje a skúsení členovia posádky sú Vám neustále k dispozícii, aby vám pomohli s akýmikoľvek problémami alebo otázkami.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Helgoline, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Helgoline na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Helgoline s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.