High Jet
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

High Jet

High Jet je jednou z popredných dopravných spoločností v Egypte, so špecializáciou na trajektové spojenie medzi populárnymi letoviskami Sharm el-Sheik a Hurghadou.

Námorná doprava hrá dôležitú úlohu v egyptskej ekonomike a po vzniku High Jet sa spoločnosť hneď dostala do popredia, a to vďaka svojmu modernému trajektu a vždy kvalitnými a spoľahlivými službami.

High Jet vďačí za svoj úspech trajektu La Pespes, veľkému katamaránu, ktorý môže preplávať päťdesiat námorných míľ za dve hodiny. Je to trasa, ktorá autom normálne trvá približne desať hodín. La Pespes je v súlade s bezpečnostnými normami Medzinárodnej námornej organizácie a je tiež plne certifikovaný egyptskými námornými úradmi. Čo sa týka vybavenia, na palube lode nájdete všetko – pohodlné sedadlá, klimatizáciu, kaviareň a televízie.

Je ľahké pochopiť, prečo je High Jet prvou voľbou pre tých, ktorí chcú cestovať medzi Hurghadou a Sharm el-Sheik, dvoch najobľúbenejších turistických destinácií v Egypte, známe svojimi krásnymi koralovými útesmi a luxusnými hotelmi.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti High Jet, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s High Jet na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť High Jet s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.