Horizon Fast Ferry
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Horizon Fast Ferry

Horizon Fast Ferry prepája terminál Harbourfront Centre v Singapure s terminálom Harbour Bay na ostrove Batam v Indonézii.

Spoločnosť Horizon Fast Ferry bola predtým známa ako Prima Ferries, ale svoje meno zmenila po získaní nových, rýchlych a pohodlných trajektov.

Horizon ponúka množstvo plavieb po celý deň, zvyčajne medzi ôsmou ráno a pol desiatou večer. Zo sloganu "Horizont, Vaša pohodlná voľba" je jasné, že prioritou spoločnosti je čo najväčšie pohodlie cestujúcich. Namiesto toho, aby sa spoločnosť iba snažila konkurovať cenám na trhu, tak sa pokúša odlíšiť od ostatných prevádzkovateľov v regióne svojimi inovatívnymi, efektívnymi a účelovo skonštruovanými plavidlami Flex Ferries.

Trajekty Horizon Ferries majú kapacitu až 240 cestujúcich, pričom hlavná paluba má 208 štandardných miest na sedenie, horná paluba pojme 30 cestujúcich ekonomickej triedy a VIP miestnosť má priestor pre 4 cestujúcich.

Cestujúci v štandardnej triede majú k dispozícii priestranné miesta na sedenie s ergonomickými kreslami s dostatočným priestorom na nohy. Na palube je samozrejme priateľský personál. Pasažieri cestujúci ekonomickou triedou sú umiestnení na hornej palube, čo im zaisťuje pohodlnú a pokojnú cestu, aj keď loď pláva na plný plyn. VIP kajuta poskytuje ešte viac priestoru a súkromia.

Pasažieri cestujúci ekonomickou triedou alebo tí vo VIP kajute majú tiež nárok na prednostné nalodenie a vylodenie, ktoré je zahrnuté v cene lístka.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Horizon Fast Ferry, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Horizon Fast Ferry na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Horizon Fast Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Na palube Horizon Fast Ferry

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.