COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Hy-Line Cruises

Hy-Line Cruises je rodinne riadená spoločnosť so sídlom v Massachusetts, USA, ktorá sa môže pochváliť druhou najväčšou osobnou trajektovou prepravou medzi Cape Cod a neďalekými ostrovmi Martha’s Vineyard a Nantucket.

Spoločnosť začala fungovať v roku 1962 pod názvom Hyannis Harbor Tours. Bola riadená bratmi Richardom a Robertom Scudderovcami a jej hlavnou náplňou boli poznávacie výlety.

Hoci spoločnosť Hy-Line Cruises stále ponúka rôzne zájazdy, v súčasnosti hlavne prevádzkuje vysokokvalitnú trajektovú dopravu. Miestne noviny Nantucket ju dvanásťkrát po sebe zvolili „Lodnou spoločnosťou číslo jeden“. Na palube jej veľkých vysokorýchlostných katamaránov je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie, takže máte vždy zaručenú pohodlnú a príjemnú cestu.

Je tiež potrebné dodať, že spoločnosť podlieha miestnym zákonom, a preto sú všetky plavidlá Hy-Line Cruise určené len pre peších cestujúcich bez motorových vozidiel.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Hy-Line Cruises, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Hy-Line Cruises na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Hy-Line Cruises s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Všetky trasy Hy-Line Cruises