Hy-Line Cruises
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Hy-Line Cruises

Hy-Line Cruises je rodinne riadená spoločnosť so sídlom v Massachusetts, USA, ktorá sa môže pochváliť druhou najväčšou osobnou trajektovou prepravou medzi Cape Cod a neďalekými ostrovmi Martha’s Vineyard a Nantucket.

Spoločnosť začala fungovať v roku 1962 pod názvom Hyannis Harbor Tours. Bola riadená bratmi Richardom a Robertom Scudderovcami a jej hlavnou náplňou boli poznávacie výlety.

Hoci spoločnosť Hy-Line Cruises stále ponúka rôzne zájazdy, v súčasnosti hlavne prevádzkuje vysokokvalitnú trajektovú dopravu. Miestne noviny Nantucket ju dvanásťkrát po sebe zvolili „Lodnou spoločnosťou číslo jeden“. Na palube jej veľkých vysokorýchlostných katamaránov je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie, takže máte vždy zaručenú pohodlnú a príjemnú cestu.

Je tiež potrebné dodať, že spoločnosť podlieha miestnym zákonom, a preto sú všetky plavidlá Hy-Line Cruise určené len pre peších cestujúcich bez motorových vozidiel.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Hy-Line Cruises, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Hy-Line Cruises na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Hy-Line Cruises s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.