Ishigaki Dream Tours
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Ishigaki Dream Tours

Ishigaki Dream Tours je japonská trajektová spoločnosť so sídlom v Yaeyamas, malým súostrovím v prefektúre Okinawa. Jej trajekty prepájajú ostrovy Taketomi, Kuroshima, Iriomote, Ishigaki a Hatoma.

Ishigaki Dream Tours pokrýva so svojou flotilou rýchlych trajektov plochu o rozlohe viac než 320km štvorcových, pričom lode sú plne vybavené tou najmodernejšou technológiou a klimatizáciou a zároveň sú navrhnuté tak, aby čo najviac eliminovali riziko morskej choroby. Ishigaki Dream Tours má licenciu od Ministerstva dopravy a cestovného ruchu, takže si môžete byť istí, že vaša plavba bude bezpečná a bezproblémová.

Idylické súostrovie Yaeyamas je jedným z najkrajších japonských klenotov, pričom sú tu vynikajúce podmienky na šnorchlovanie. Nájdete tu niektoré z posledných nedotknutých tropických džunglí a mangrovových močiarov v Japonsku, a to vďaka blízkosti k obratníku Raka. Ostrovy sa môžu pochváliť aj nádhernými plážami, a okolité vody sú domovom mnohých nádherných druhov, ako sú delfíny, morské korytnačky a raje, takže je ľahké pochopiť, prečo je toto súostrovie tak populárne.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Ishigaki Dream Tours s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatívne spoločnosti a trasy

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.