COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ishigaki Dream Tours

Ishigaki Dream Tours je japonská trajektová spoločnosť so sídlom v Yaeyamas, malým súostrovím v prefektúre Okinawa. Jej trajekty prepájajú ostrovy Taketomi, Kuroshima, Iriomote, Ishigaki a Hatoma.

Ishigaki Dream Tours pokrýva so svojou flotilou rýchlych trajektov plochu o rozlohe viac než 320km štvorcových, pričom lode sú plne vybavené tou najmodernejšou technológiou a klimatizáciou a zároveň sú navrhnuté tak, aby čo najviac eliminovali riziko morskej choroby. Ishigaki Dream Tours má licenciu od Ministerstva dopravy a cestovného ruchu, takže si môžete byť istí, že vaša plavba bude bezpečná a bezproblémová.

Idylické súostrovie Yaeyamas je jedným z najkrajších japonských klenotov, pričom sú tu vynikajúce podmienky na šnorchlovanie. Nájdete tu niektoré z posledných nedotknutých tropických džunglí a mangrovových močiarov v Japonsku, a to vďaka blízkosti k obratníku Raka. Ostrovy sa môžu pochváliť aj nádhernými plážami, a okolité vody sú domovom mnohých nádherných druhov, ako sú delfíny, morské korytnačky a raje, takže je ľahké pochopiť, prečo je toto súostrovie tak populárne.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Ishigaki Dream Tours s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Trasy a prístavy Ishigaki Dream Tours

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Všetky trasy Ishigaki Dream Tours

Alternatívne spoločnosti a trasy