Isles Of Scilly Travel
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Isles Of Scilly Travel

Isles of Scilly Travel prevádzkuje osobnú trajektovú dopravu z prístavu Penzance v Cornwalle na juhozápade Anglicka do prístavu na západnej strane ostrova St Mary’s (súostrovie Scilly).

Spoločnosť Isles of Scilly bola založená v roku 1920 s jediným účelom - zaistiť pravidelnú trajektovú prepravu medzi anglickou pevninou a ostrovmi Scilly. Teraz, takmer o storočie neskôr, plavby fungujú denne od marca do novembra a 28 míľová cesta trvá okolo troch hodín.

Plavba je zabezpečená plavidlom Scillonian III, ktoré je v prevádzke od konca 70. rokov. Loď má nosnosť 485 cestujúcich a na palube nájdete dve kaviarne, ktoré podávajú rôzne teplé a studené jedlá, ako aj horúce či alkoholické/nealkoholické nápoje. Plavba je skvelou príležitosťou pozorovať delfíny a samozrejme pokochať sa výhľadom na tak známe pobrežie v Cornwall.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Isles Of Scilly Travel, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Isles Of Scilly Travel. Ak je to možné, taktiež porovnáme Isles Of Scilly Travel s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Na palube Isles Of Scilly Travel

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.