COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Isles Of Scilly Travel

Isles of Scilly Travel prevádzkuje osobnú trajektovú dopravu z prístavu Penzance v Cornwalle na juhozápade Anglicka do prístavu na západnej strane ostrova St Mary’s (súostrovie Scilly).

Spoločnosť Isles of Scilly bola založená v roku 1920 s jediným účelom - zaistiť pravidelnú trajektovú prepravu medzi anglickou pevninou a ostrovmi Scilly. Teraz, takmer o storočie neskôr, plavby fungujú denne od marca do novembra a 28 míľová cesta trvá okolo troch hodín.

Plavba je zabezpečená plavidlom Scillonian III, ktoré je v prevádzke od konca 70. rokov. Loď má nosnosť 485 cestujúcich a na palube nájdete dve kaviarne, ktoré podávajú rôzne teplé a studené jedlá, ako aj horúce či alkoholické/nealkoholické nápoje. Plavba je skvelou príležitosťou pozorovať delfíny a samozrejme pokochať sa výhľadom na tak známe pobrežie v Cornwall.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Isles Of Scilly Travel, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Isles Of Scilly Travel. Ak je to možné, taktiež porovnáme Isles Of Scilly Travel s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy Isles Of Scilly Travel

Na palube Isles Of Scilly Travel

Všetky trasy Isles Of Scilly Travel