Ithaka
Kyllini
Trajekty do Grécko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Ithaka do Kyllini

Linka Ithaka Kyllini spája Iónske ostrovy s Grécko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Kefalonian Lines. Plavba sa uskutočňuje 7 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 2 hodín 25 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Ithaka Kyllini sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Iónske ostrovy do Grécko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Ithaka do Kyllini?

Čas prepravy trajektom z Ithaka do Kyllini je približne 2h 25m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Ithaka a Kyllini?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Ithaka do Kyllini a toto je
  • Kefalonian Lines

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Ithaka do Kyllini?

Rezervujte si trajekty z Ithaka do Kyllini prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Sprievodca prístavom Ithaka

Ithaka je grécky ostrov v Iónskom mori, ktorý je súčasťou Iónskych ostrovov. Leží severovýchodne od ostrova Kefalónia, iba kúsok od gréckej pevniny. Ostrov má dve časti - približne v polovici ostrova sa nachádza zátoka Molos, ktorá sa zarezáva tak hlboko, že v najužšom mieste je Ithaka široká iba 500 m. V hlavnom meste ostrova - Ithaki - je jeden z najväčších prírodných prístavov na svete. Prístav je chránený malým ostrovčekom zvaným Lazaretto. Ten v minulosti slúžil ako väznica. Nájdeme tu kostolík zasvätený Ježišovi Spasiteľovi.

Mesto Ithaka sa nachádza na južnom pobreží ostrova, a podarilo sa mu udržať svoju tradičnú Iónsku architektúru. Má veľa barov, reštaurácií, taverien, obchodov či klubov. Obľúbenou atrakciou na ostrove je jaskyňa nýmf, nazývaná aj mramorová jaskyňa. Má dva vchody - jeden pre bohov a jeden pre smrteľníkov. Vnútri jaskyne sú krásne stalaktity a podľa Homéra sem Odysseus schoval dary, ktoré mu dal fajský kráľ Alkinoos.

Z prístavu sa plavia trajekty do destinácií ako je Kefalónia, Lefkada, Patra a Astakos, rovnako ako mesta Patra cez Kefalóniu.


Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.