COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Joy Lines

Po mnohých rokoch prevádzky, spoločnosť Joy Lines Fast Ferry, predtým pod názvom Sarris Cruises a Lines Fast Ferry, je jednou z hlavných prevádzkovateľov trajektov v celom Albánsku a bola prvou trajektovou spoločnosťou, poskytujúcou veľmi potrebnú trajektovú službu medzi Gréckom a Albánskom.

S dlhou históriou poskytovania vynikajúcej služby zákazníkom a silným odhodlaním zabezpečiť, aby každá cesta, ktorú s ňou podniknete, bola na špičke starostlivosti o zákazníka, spoločnosť Joy Lines víta nie len každú osobu, ale aj vaše domáce zvieratá. Každý člen posádky vás vrelo uvíta a kedykoľvek ponúkne pomoc, takže môžete relaxovať a užívať si plavbu trajektom, pričom viete, že všetko čo môžete potrebovať je poruke.

Obidve lode Joy Lines sú najnovšie modely trajektov, schopné pojať pasažierov a vozidlá a dopriať vám pokojnú plavbu. Saranda Express je pre maximálne 250 ľudí a 10 vozidiel, má sedadlá vo vnútri aj vonku a taktiež sa pýši plne vybavenou kaviarňou a menšia Ilida môže pojať do 120 pasažierov a má vnútorný priestor na sedenie, aby ste si mohli užívať plavbu.

Na directferries.co.uk môžete nájsť cestovné poriadky spoločnosti Sarris Cruises, výšky cestovného a objednať si cestovné lístky Sarris Cruises. Ak je to možné, taktiež porovnáme spoločnosť Sarris Cruises s alternatívnymi trajektovými spoločnosťami.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Joy Lines s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Joy Lines s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Trasy a prístavy Joy Lines

Všetky trasy Joy Lines