Joy Lines
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Joy Lines

Po mnohých rokoch prevádzky, spoločnosť Joy Lines Fast Ferry, predtým pod názvom Sarris Cruises a Lines Fast Ferry, je jednou z hlavných prevádzkovateľov trajektov v celom Albánsku a bola prvou trajektovou spoločnosťou, poskytujúcou veľmi potrebnú trajektovú službu medzi Gréckom a Albánskom.

S dlhou históriou poskytovania vynikajúcej služby zákazníkom a silným odhodlaním zabezpečiť, aby každá cesta, ktorú s ňou podniknete, bola na špičke starostlivosti o zákazníka, spoločnosť Joy Lines víta nie len každú osobu, ale aj vaše domáce zvieratá. Každý člen posádky vás vrelo uvíta a kedykoľvek ponúkne pomoc, takže môžete relaxovať a užívať si plavbu trajektom, pričom viete, že všetko čo môžete potrebovať je poruke.

Obidve lode Joy Lines sú najnovšie modely trajektov, schopné pojať pasažierov a vozidlá a dopriať vám pokojnú plavbu. Saranda Express je pre maximálne 250 ľudí a 10 vozidiel, má sedadlá vo vnútri aj vonku a taktiež sa pýši plne vybavenou kaviarňou a menšia Ilida môže pojať do 120 pasažierov a má vnútorný priestor na sedenie, aby ste si mohli užívať plavbu.

Na directferries.co.uk môžete nájsť cestovné poriadky spoločnosti Sarris Cruises, výšky cestovného a objednať si cestovné lístky Sarris Cruises. Ak je to možné, taktiež porovnáme spoločnosť Sarris Cruises s alternatívnymi trajektovými spoločnosťami.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Joy Lines s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Joy Lines s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Joy Lines routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.